Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва,інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 14 листопада 2016 року

Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 14 листопада 2016 року

1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».
 2. Департаменту економіки та інвестицій, у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища».
 4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта дорожнього сервісу на вул. Електротехнічній, 6 у Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво об’єкта дорожнього сервісу на
  вул. Електротехнічній, 6 у Деснянському районі».
 2. Департаменту економіки та інвестицій, у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
 3. Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» м. Києва.
 4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
 5. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі».

Вирішили:

 1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття
  (Додаток 1) конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора для будівництва житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі».
 2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання Комісії для затвердження результатів конкурсу.
 3. Щодо реалізації інвестиційного договору від 02.12.2014
  № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста».

Вирішили:

 1. Перенести розгляд питання 3. порядку денного «Щодо реалізації інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста» на одне з чергових засідань комісії.
 2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» надати фінансову інформацію та документацію, що підтверджує наявні проблеми щодо фінансування інвестиційного проекту «Будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста».
 3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» надати фінансові гарантії щодо можливості продовження виконання інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143.
 4. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) організувати та провести нараду за участю товариства з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» та членів комісії (Кримчак С.О., Назаренко В.Е.).
 5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Москіто Мобайл» надати детальну інформацію щодо реалізації інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143 в частині фінансування та облаштування системи відеонагляду.
 6. Щодо реалізації інвестиційного договору від 30.10.2015 № 050‑13/і/156 «Про реконструкцію підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу».

Вирішили:

 1. Погодити подовження терміну проектування, реконструкції та прийняття в експлуатацію об’єкта інвестування до 2 років (до 30.10.2017).
 2. Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальною корпорацією «Київавтодор» та товариством з обмеженою відповідальністю «Столичний ЦУМ» внести відповідні зміни до договору шляхом укладання відповідної додаткової угоди № 1.
 3. Щодо реалізації інвестиційного договору від 06.06.2014 № 050‑13/і/137 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торгівельно - офісного та соціально побутового призначення на проспекті Оболонському (навпроти будинку №20) в Оболонському районі».

Вирішили:

 1. Взяти до відома зазначену інформацію.
 2. Доручити Департаменту містобудування та архітектури спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «СВП-ГРУП» та комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» опрацювати наданні матеріали по проекту та доповісти на наступному засіданні комісії.
 3. Щодо реалізації інвестиційного договору від 11.06.2014 № 050‑13/і/138 «Про реалізацію інвестиційного проекту будівництва багаторівневого паркінгу з об'єктами транспортної інфраструктури, приміщеннями торгівельно-офісного та соціально-побутового призначення на проспекті Оболонському, 6 в Оболонському районі».

Вирішили:

 1. Взяти до відома зазначену інформацію.
 2. Доручити Департаменту містобудування та архітектури спільно з товариством з обмеженою відповідальністю «Київ-Арт» та комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» опрацювати наданні матеріали по проекту та доповісти на наступному засіданні комісії.
 3. Різне.

Питання для розгляду відсутні.

Перейти до спискуВерсiя для друку