Головна  →  Новини  →  16 грудня 2016, 15:06

Олександр Спасибко з Райнером Бомбою обговорили перспективи завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту

Олександр Спасибко з Райнером Бомбою обговорили перспективи завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко разом із делегацією німецьких фахівців на чолі з державним секретарем Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою оглянули Подільсько-Воскресенський міст та обговорили перспективи завершення його будівництва.

«Спільна українсько-німецька група з добудови Подільсько-Воскресенського мосту продовжує співпрацю. Разом із німецьким партнерами-інженерами, державним секретарем Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою та президентом німецької федерації інженерів ми оглянули Подільсько-Воскресенський мостовий перехід під час робочої зустрічі. На місці обговорили наші плани на 2017 рік, а також подальші кроки», – розповів Олександр Спасибко.

За його словами, сторони домовились, що столичні фахівці проінспектують всю документацію та стан об’єкту, та передадуть інформацію для проведення технічного обстеження закордонними колегами.

За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Майзеля, першочергова задача – зняти міст із тимчасових залізних конструкцій і підвісити його на спеціальні троси.

«Зробити це необхідно в 2017 році, щоб вібрації не порушували статику та не розхитували міст. На це міська влада вже виділила 600 млн грн. Особливістю є те, що знімати міст із конструкцій можна лише у визначені дні, коли температура повітря та води співпадають. Наразі Подільсько-Воскресенський мостовий перехід готовий на 48%. Упевнений, що спільно з німецькими партнерами ми зможемо його завершити на 100%, і тим самим покращити сполучення Лівого та Правого берегів Києва», – сказав Сергій Майзель.

Райнер Бомба зазначив, що запуск Подільсько-Воскресенського мосту є абсолютно необхідним. Інженери та провідні німецькі спеціалісти, перебуваючи безпосередньо на об’єкті, зробили висновок, що міст знаходиться у гарному стані, а експертиза проекту наявно продемонструє всі технічні нюанси. Німецька сторона готова виділити суму в розмірі близько 350 тисяч євро для проведення технічної і фінансової експертиз проекту, які планують завершити весною 2017 року.

«Після підготовки повного комплекту документації будемо проводити переговори із зацікавленими інвесторами, які визнали даний проект інвестиційно привабливими та готові вкласти кошти у розвиток стратегічно важливої інфраструктури нашого міста. Автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст столична влада планує відкрити за 3-4 роки», – наголосив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

У інспекції також взяли участь керівники департаментів КМДА, керівники комунальних підприємств, німецькі фахівці з містобудування, інженери, представники транспортних компаній Німеччини.

Перейти до спискуВерсiя для друку