Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва,інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 28 листопада 2016 року

1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Влаштування програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПТКС) для закладів охорони здоров’я міста Києва».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Влаштування програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПТКС) для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва».

2. Департаменту економіки та інвестицій, у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Визначити замовником реалізації проекту Київський міський інформаційно-обчислювальний центр.

4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво гірськолижного комплексу з об’єктами розважально-рекреаційного призначення для активного всесезонного відпочинку «Пирогово» у Голосіївському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво гірськолижного комплексу з об’єктами розважально-рекреаційного призначення для активного всесезонного відпочинку «Пирогово» у Голосіївському районі».

2. Департаменту економіки та інвестицій, у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Визначити замовником реалізації проекту та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

1.3. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво комплексу громадського призначення на перетині вулиці Народного Ополчення та вулиці Медової у Солом’янському районі».

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 1.3. порядку денного щодо включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво комплексу громадського призначення на перетині вулиці Народного Ополчення та вулиці Медової у Солом’янському районі» на одне з чергових засідань комісії.

2. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» розробити фінансову модель реалізації проекту «Будівництво комплексу громадського призначення на перетині вулиці Народного Ополчення та вулиці Медової у Солом’янському районі» шляхом проведення конкурсу по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

3. Доручити Департаменту земельних ресурсів опрацювати можливість продажу земельних ділянок (кадастровий номер № 8000000000:72:292:007, коди в міському земельному кадастрі № 72:292:050 та № 72:240:314) на земельних торгах, визначити орієнтовну вартість їх продажу та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

1.4. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі».

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 1.4. порядку денного щодо включення до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі» на одне з чергових засідань комісії.

2. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» розробити фінансову модель реалізації проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі» шляхом проведення конкурсу по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

3. Доручити Департаменту земельних ресурсів опрацювати можливість продажу земельної ділянки (код в міському земельному кадастрі 72:488:322) на земельних торгах, визначити орієнтовну вартість їх продажу та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

1.5. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі».

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 1.5. порядку денного щодо включення до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі» на одне з чергових засідань комісії.

2. Доручити комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» розробити фінансову модель реалізації проекту «Будівництво об’єкта автодорожнього сервісу на вул. Медовій у Солом’янському районі» шляхом проведення конкурсу по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

3. Доручити Департаменту земельних ресурсів опрацювати можливість продажу земельної ділянки (код в міському земельному кадастрі 72:488:422) на земельних торгах, визначити орієнтовну вартість їх продажу та доповісти на одному з чергових засідань комісії.

2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

Вирішили:

1. Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу по залученню інвестора до проекту «Будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

2. Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданих учасником конкурсу пропозицій та винести їх разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання комісії для затвердження результатів конкурсу.

3. Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора для будівництва житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) в Деснянському районі.

Вирішили:

1. Департаменту економіки та інвестицій звернутися до товариства з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» з пропозицією надати протягом 10 (десяти) днів з моменту отримання повідомлення до Департаменту економіки та інвестицій конкурсне забезпечення у формі безумовних, безвідкличних гарантій банку щодо забезпечення товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» (ідентифікаційний код – 34879874) фінансових зобов’язань перед міським бюджетом та комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» (замовником) зі строками дії, які мають бути не менше, ніж на 45 (сорок п’ять) днів, довшими строків виконання зобов’язань, зазначених у банківських гарантіях, наданих товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» в складі конкурсної пропозиції;

2. Визнати товариство з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» (ідентифікаційний код – 34879874) переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора за умови надання протягом 10 (десяти) днів з моменту отримання повідомлення до Департаменту економіки та інвестицій конкурсного забезпечення у формі безумовних, безвідкличних гарантій банку щодо забезпечення товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» фінансових зобов’язань перед міським бюджетом та комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» (замовником) зі строками дії, які мають бути не менше, ніж на 45 (сорок п’ять) днів, довшими строків виконання зобов’язань, зазначених у банківських гарантіях, наданих товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» в складі конкурсної пропозиції;

3. Департаменту економіки та інвестицій після виконання пунктів 1-2, у встановленому порядку, розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва відповідного оголошення;

4. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство», членами комісії та товариством з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» провести консультації з мешканцями мікрорайону, на території якого реалізовуватиметься інвестиційний проект, щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту та надати інформацію про результати до Департаменту економіки та інвестицій;

5. Департаменту економіки та інвестицій після проведення консультацій з мешканцями мікрорайону, на території якого реалізовуватиметься інвестиційний проект, щодо подальшої реалізації інвестиційного проекту забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та переможцем конкурсу, яким передбачити зобов’язання товариства з обмеженою відповідальністю «СОВ-ІНВЕСТ» щодо середньоповерхової (4-5 поверхів) житлової забудови в рамках реалізації інвестиційного проекту.

4. Про внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015
№ 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі в частині подовження термінів реалізації інвестиційного проекту.

Вирішили:

1. Надати згоду на внесення змін до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050-13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі.

2. Департаменту економіки та інвестицій спільно з Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю «ГАМАІНВЕСТ» укласти додаткову угоду до інвестиційного договору від 01.04.2015 № 050 13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі, якою визначити термін розробки та затвердження проектної документації – не пізніше 12 (дванадцяти) місяців з дня набрання її чинності.

3. Взяти до відома інформацію, що інвестор виконає фінансові зобов’язання перед міським бюджетом, передбачені інвестиційним договором від 01.04.2015 № 050 13/і/152 про будівництво дитячого дошкільного закладу по вул. Старонаводницькій, 2-20 у Печерському районі, протягом 30 календарних днів з моменту затвердження Печерською районною в місті Києві державною адміністрацією завдання на проектування.

5. Про стан реалізації інвестиційного проекту облаштування спортивної бази для пляжного футболу, футболу та інших видів спорту на території пляжу «Венеція» острова Долобецький у Дніпровському районі м. Києва та уточнення розташування земельної ділянки і складових об’єкта інвестування.

Вирішили:

1. Погодити коригування меж земельної ділянки згідно з додатком.

2. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «ПЛЕСО», комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва і товариству з обмеженою відповідальністю «МІСТО СПОРТУ» внести зміни до акту обстеження земельної ділянки та забезпечити подальшу реалізацію інвестиційного проекту облаштування спортивної бази для пляжного футболу, футболу та інших видів спорту на території пляжу «Венеція» острова Долобецький у Дніпровському районі
м. Києва.

6. Різне.

Питання для розгляду відсутні.

Перейти до спискуВерсiя для друку