Інформація про ремонт начебто не існуючого автодорожнього мосту через Русанівський канал не відповідає дійсності – КК «Київавтодор»

Комунальна корпорація «Київавтодор» інформує, що інформація про ремонт мосту через Русанівський канал, розміщена на інтернет-порталі «Киеввласть», не відповідає дійсності.

Як повідомляють у «Київавтодорі», автодорожній міст через Русанівський канал, що з’єднує вул. Плеханова з вул. Ентузіастів у Дніпровському районі м. Києва, побудований у 1964 році.

Зауважимо, що 9 лютого 2017 року на інтернет-порталі «Киеввласть» був розміщений матеріал про заплановане виділення Київською міською державною адміністрацією 17 млн грн на капітальний ремонт начебто не існуючого автодорожнього мосту через Русанівський канал, що з’єднує вул. Плеханова з вул. Ентузіастів.

Розпорядженням КМДА від 07.02.2016 № 136, яке згадується в матеріалі, передбачено саме проведення повного комплексу ремонтних робіт на споруді, яка була побудована понад 50 року тому, з ремонтом несучих арочних конструкцій мосту та відновленням мостового полотна.

Комунальна корпорація «Київавтодор» у черговий раз звертається до представників засобів масової інформації із проханням ретельно перевіряти інформацію перед публікаціями, не вводити в оману киян.

Перейти до спискуВерсiя для друку