Головна  →  Новини  →  17 лютого 2017, 16:46

Станцію «Лівобережну» та прилеглу територію приведуть до ладу до травня цього року

Станція метро «Лівобережна» та прилегла до неї територія повністю змінять своє «обличчя» до травня цього року. Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак під час сьогоднішньої інспекції транспортної інфраструктури в рамках підготовки до «Євробачення-2017».

«Наше основне завдання – показати столицю в найкращому вигляді та довести, що вона дійсно туристично приваблива. Це особливо важливо під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017», коли до нас завітає багато іноземних гостей. Ми плануємо повністю перетворити станцію метро «Лівобережна» та прилеглу до неї територію на якісне, європейське середовище, де людям буде приємно знаходитися», – підкреслив Ілля Сагайдак.

Він зауважив, що столична влада ставить за мету очистити територію від засилля МАФів і рекламних об’єктів, електричних проводів над головою, заміну старих зашарпаних заборів і зупинкових комплексів.

«Окрім того, планується приведення до належного стану мостових переходів і асфальтового покриття, влаштування пандусів у місцях, де це необхідно. Зміниться й сама станція – наразі розроблений проект нового модернізованого вигляду платформи та фойє», – зауважив заступник голови КМДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку