Головна  →  Новини  →  17 лютого 2017, 19:46

Віталій Кличко: «ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Донбасі»

ОБСЄ розгляне збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України. Про це заявив Віталій Кличко після зустрічі з міністром закордонних справ та інтеграції Австрії, главою ОБСЄ Себастіаном Курцом, яка відбулася на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

«Хочу в першу чергу подякувати за підтримку територіальної цілісності і суверенітету України. Підтримка західних партнерів дуже важлива для нас на тому складному шляху, який сьогодні долає Україна. Як до глави ОБСЄ хотів би звернутися до вас щодо активізації зусиль і ролі організації у врегулюванні ситуації на Донбасі. А також щодо збільшення кількості спостерігачів у місії на Сході України», – сказав Віталій Кличко у розмові із Себастіаном Курцом.

Глава ОБСЄ зазначив, що організація розуміє ситуацію і розгляне питання про збільшення спостерігачів в місії на Донбасі.

«Щоб отримувати повну і об’єктивну інформацію безпосередньо із зони конфлікту, в ОБСЄ пообіцяли розглянути питання і збільшити кількість спостерігачів, які будуть інформувати світову спільноту і давати об’єктивну інформацію про події, які відбуваються на Сході України», – сказав в коментарі журналістам Віталій Кличко.

Він також зауважив, що тема України і шляхи врегулювання ситуації на Донбасі обговорюються на більшості заходів і дискусій на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

«Тема Донбасу, тема санкцій проти Росії, тема реформ в нашій країні – Україна є однією з ключових тем на конференції в Мюнхені. І можу наголосити, вся інформація, яка поширюється РФ, не сприймається нашими західними партнерами, бо вони розуміють, що це – пропаганда, яка не відповідає дійсності», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва взяв участь у відкритті Мюнхенської конференції з питань безпеки, в кількох дискусійних панелях, також відбулися зустрічі Віталія Кличка з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, депутатом Європарламенту Елмаром Броком. У суботу Віталій Кличко візьме участь в першому на Мюнхенській конференції українському ланчі, який відбудеться на запрошення Ялтинської Європейської Стратегії.

Перейти до спискуВерсiя для друку