Головна  →  Новини  →  15 березня 2017, 08:55

У столиці попередили тендерні порушення на майже 32 млн грн

За перший місяць поточного року у столиці проаналізували тендерну документацію на загальну суму 1 421,2 млн грн та попередили порушення на суму 31,8 млн грн. Про це з посиланням на результати звіту Департаменту аудиту повідомляє перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, заощаджено для бюджету Києва у вигляді повернутих коштів, зменшення ціни закупівель, коригування кошторисів на ремонт, коригування актів виконаних робіт на суму 5,1 млн грн. Крім того, за січень були проведені 3 внутрішні аудити на підприємствах, установах та організаціях комунальної форми власності Києва та встановлено порушень на суму 0,3 млн грн.

«Перевірки попередніх років, звичайно, були більш вражаючими. І цифри, і порушення, які ми виявляли, вказували на те, наскільки безпечно керівники підприємств ставилися до управління справами та фінансами. Але тепер всі розуміють – поблажок не буде ні для кого. Ми справді звільняємо порушників, активно передаємо справи до правоохоронних органів і працюємо на упередження неефективних кроків. Ми знаємо – слабкі місця ще є, і часом для того, щоб їх оперативно усувати, просто не вистачає персоналу, кваліфікованих людей. Але ми не здаємося, і разом зможемо досягнути таких необхідних столиці змін», – переконаний Геннадій Пліс.

Нагадаємо, за результатами аудиторських перевірок за минулий рік виявлені фінансові порушення на 563 млн грн. За 2015 рік цей показник склав 676 млн грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку