Володимир Бондаренко: «Коли ми говоримо про безпеку людей – жодних компромісів бути не може!»

4 березня цього року Дніпровською районною в місті Києві державною адміністрацією спільно з балансоутримувачем території демонтовано тролей, який з’єднував Арку дружби народів і Труханів острів. Конструкція була встановлена ще влітку 2012 року та із жовтня 2016 року функціонувала без дозвільних документів. Про це під час щотижневого брифінгу повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

«Будь-який подібний об’єкт – це об’єкт підвищеної небезпеки. Відсутність документів у цьому випадку – пряма загроза життю і здоров’ю мешканців та гостей столиці. Коли ми говоримо про безпеку людей – жодних компромісів бути не може, місто буде діяти рішуче», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Тролей – це сезонний об’єкт, який може функціонувати з травня до жовтня. Функціонування конструкції протягом усього року не має під собою підґрунтя. Для отримання дозволу на поновлення тролею, інвестору слід оформити усі документи, у встановленому порядку ввести його в експлуатацію та експлуатувати цей об’єкт за правилами.

Керівник апарату КМДА зазначив, що представники державних установ неодноразово видавали приписи щодо призупинення роботи тролею, про демонтаж, просили надати дозвільні документи, але нічого не було виконано. Більше того, у ЗМІ представник власника підтвердив, що щороку компанія отримувала приписи на демонтаж, але вирішили добровільно цього не робити.

«Моя дитина також хоче проїхати тролеєм. Але я, як батько, маю бути впевнений у його безпеці. Якщо вимоги до безпеки та турботу про киян називають рейдерством – я готовий бути рейдером в очах порушників закону», – наголосив Володимир Бондаренко.

Перейти до спискуВерсiя для друку