КМДА Київська міська державна адміністрація
Офіційний інтернет-портал


14 квітня 2017

Віталій Кличко: «Досвід Баку в розвитку інфраструктури та розбудові нових районів дуже цікавий для Києва»

Віталій Кличко: «Досвід Баку в розвитку інфраструктури та розбудові нових районів дуже цікавий для Києва»

Досвід азербайджанської столиці в розвитку міської інфраструктури і розбудові нових комфортних районів дуже цікавий для Києва. Про це заявив Віталій Кличко, який перебуває у Баку на запрошення глави виконавчої влади міста.

Сьогодні Віталій Кличко ознайомився з великим бізнес-проектом, який втілюють у Баку. Це новий район азербайджанської столиці «Біле місто». Із сучасною інфраструктурою, бізнес-центрами і спортивними спорудами, житловими кварталами.

«Це – втілення комфортного життя і зручної сучасної інфраструктури. Це той досвід, який Києву сьогодні дуже потрібен. І я домовився, що наші фахівці з містобудування приїдуть сюди, щоб детально ознайомитися з цікавими напрацюваннями. Я вражений тим, як розвивається сьогодні Баку, тим скільки коштів вкладається і скільки уваги приділяє держава розбудові столиці», – зазначив  Віталій Кличко.

Оглянув  мер Києва в Баку і Палац водних видів спорту, концертну арену «Крістал хол», інфраструктуру Федерації  боксу Азербайджану, відвідав Площу національного прапору.

Також відбулися зустрічі Віталія Кличка з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, главою виконавчої влади Баку Гаджибалою Абуталибовим, міністром спорту Азадом Рахімовим, представниками бізнесу.


Адреса цієї сторінки: http://kievcity.gov.ua/news/49696.html
При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.