Головна  →  Новини  →  14 травня 2017, 12:46

Віталій Кличко на відкритті Дня Європи: «Мета українців – інтеграція у велику європейську родину. І ми щодня стаємо ближчими до Європи»

Віталій Кличко на відкритті Дня Європи: «Мета українців – інтеграція у велику європейську родину. І ми щодня стаємо ближчими до Європи»

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Дня Європи в Україні, святкування якого відбувається на Софійській площі столиці, та зазначив, що мета українців – інтеграція у велику європейську родину, і наша країна щодня стає ближчою до Європи.

«Я хочу привітати всіх з Днем Європи – святом, яке ми відзначаємо в Києві вже у 15-й раз. Цього року День Європи для нас особливий і радісний, бо Європа стала для нас ближчою і відкритішою, адже цього тижня Рада міністрів ЄС ухвалила останнє рішення щодо безвізових подорожей українців. Безвіз відкриває нам, українцям, кордони і перспективи для подорожей, навчання, обміну досвідом, бізнесу», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці зазначив, що мета українців – інтеграція у велику європейську родину. І сьогодні на цьому шляху зроблений величезний крок вперед.

«Я переконаний, що Україна, яка географічно і ментально є європейською, стане гідним членом великої європейської сім’ї», – підкреслив міський голова.

Він також зазначив, що цього тижня Київ став європейською музичною столицею. «Ми провели пісенний конкурс Євробачення на найвищому рівні, і всі гості зазначали, що Київ – справжнє європейське місто, в якому живуть гостинні люди, які розділяють цінності, що панують в Європі. Багато критиків говорили, що ми не зможемо, не встигнемо. Однак, ми продемонстрували всім, що можемо приймати заходи світового рівня і гідно організовувати їх», – підкреслив Віталій Кличко.

Він запевнив, що Україна обрала курс на європейську інтеграцію і утвердження демократичних цінностей. «І я вдячний Європі за підтримку наших прагнень і за допомогу у зусиллях українців здолати цей шлях. Так, ми усвідомлюємо, що безвіз – не панацея, і він не покращить добробуту наших громадян. І тепер нам треба ще активніше працювати над утвердженням європейських стандартів тут, в Україні. І крок за кроком ми рухаємося вперед», – зазначив Віталій Кличко та подякував послам за їхні зусилля під час Днів Європи презентувати європейські країни для киян і гостей столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку