Головна  →  Новини  →  14 травня 2017, 14:01

Віталій Кличко подякував волонтерам «Євробачення»: «Завдяки вам гості конкурсу змогли побачили справді європейський і гостинний Київ»

Віталій Кличко подякував волонтерам «Євробачення»: «Завдяки вам гості конкурсу змогли побачили справді європейський і гостинний Київ»

Мер Києва Віталій Кличко привітав волонтерів пісенного конкурсу із вдалим проведенням «Євробачення-2017» та подякував хлопцям і дівчатам, які працювали під час проведення конкурсу у Києві та зібралися сьогодні відзначити завершення «Євробачення» у Київській фортеці.

«Я вчора також був у МВЦ і бачив вашу роботу. І переконався, що ви впоралися на відмінно. Завдання було не простим, однак нам вдалося, об'єднавши зусилля, провести конкурс на найвищому рівні. Завдяки, зокрема, і вам шанувальники конкурсу змогли побачити справді європейський і гостинний Київ. Тому я вдячний кожному з вас за роботу, за ваш час та сили і бажаю вам успіхів! Продовжуйте і надалі бути такими ж активними, адже від вас багато в чому залежить успіх України», – звернувся Віталій Кличко до волонтерів «Євробачення-2017».

Мер столиці зазначив, що той настрій, який панував у Києві, ті емоції, які дарує музика, запам'ятаються надовго.

«Я чув дуже гарні відгуки від гостей «Євробачення», адже вони відчували, що про них турбуються. Як іноземці, так і шанувальники конкурсу з України відчували себе комфортно у Києві, і у них залишилися тільки позитивні емоції від нашого міста. І це означає, що нам вдалося провести один з найкращих конкурсів за всю історію «Євробачення», – зазначив мер столиці.

Перейти до спискуВерсiя для друку