Головна  →  Новини  →  19 травня 2017, 09:31

За 4 місяці в столиці попередили порушень на 61,4 млн грн

У столиці за період із січня до квітня спеціалісти Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту проаналізували тендерну документацію на загальну суму 5252,9 млн грн (у тому числі у квітні – на 1631,7 млн грн) та попередили порушень на суму 30,3 млн грн. Про це із посиланням на звіт профільного Департаменту повідомляє перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

За його словами, завдяки цим діям для бюджету Києва заощадили у вигляді повернутих коштів, зменшення ціни закупівель, коригування кошторисів на ремонт, коригування актів виконаних робіт на суму 30,3 млн грн (у тому числі в квітні – на 3 млн грн).

Усього за вказаний період експерти провели 24 внутрішніх аудитів на підприємствах, установах, організаціях комунальної форми власності міста. Лише за квітень їх здійснили 11. За результатами цих перевірок встановили порушень на суму 252,1 млн грн, з них призвело до втрат 128,1 млн грн та притягнули до дисциплінарної і матеріальної відповідальності сім осіб.

«Мені приємно зазначити, що кількість виявлених порушень у ході аудитів і  перевірок зменшується. Суми, які заощаджуються для казни, стають більшими. Це означає, що нам вдалося запровадити таку систему, яка виключає навіть можливість незаконних дій на етапі закупівель. Звісно, ризики лишаються. Але зважаючи на відповідальність, яка покладена на керівника підприємства, вони незначні. І я впевнений, що ми здатні їх подолати», – наголосив Геннадій Пліс.

Перейти до спискуВерсiя для друку