Головна  →  Новини  →  19 травня 2017, 14:21

Микола Поворозник привітав столичних онкологів із 70-річчям онкологічної служби

Заступник голови КМДА Микола Поворозник привітав лікарів Київського міського клінічного онкологічного центру з 70-річчям столичної онкологічної служби.

«Вашому професіоналізму, витримці і жертовності низько вклоняються пацієнти, які зіткнулися зі складним діагнозом «онко». Ви ті, хто дає їм надію на життя, всиляє віру в майбутнє. Щиро бажаю вам життєвих гараздів, добра, сімейного благополуччя та достатку вашим родинам», – сказав заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він розповів про перспективи розвитку та дооснащення онкологічного центру.

«Цього року з міського бюджету виділено 50 млн грн на закупівлю лікарських препаратів для лікування онкохворих киян. Також місто виділило кошти на ремонт двох хіміотерапевтичних відділень, поліклініки, стаціонару та фасадів головних корпусів. Окремо передбачено фінансування для вирішення питання енергозбереження закладу, що дасть можливість зекономити кошти та використати їх для лікування онкохворих. Окрім того, цього року заплановано придбати новий лінійний прискорювач та відремонтувати непрацюючий. Цей апарат дозволяє звести негативну дію на здорові тканини до мінімуму», – повідомив Микола Поворозник.

Перейти до спискуВерсiя для друку