Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 10 березня 2017 року

1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкта громадського призначення біля перетину вул. Милославської та вул. М. Закревського у Деснянському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво об’єкта громадського призначення біля перетину вулиць Милославської та Миколи Закревського у Деснянському районі».
2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
3. Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
4. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво медичного закладу з облаштуванням скверу на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво медичного закладу з облаштуванням скверу на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі».
2. Визначити замовником реалізації проекту Територіальне медичне об’єднання «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві.
3. Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
4. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва медичного закладу з облаштуванням скверу на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі, який в тому числі включатиме доручення щодо:

4.1. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві технічної інвентаризації об’єктів на вул. Львівській, 3, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

4.2. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві незалежної оцінки об’єктів на вул. Львівській, 3, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та рецензування звіту про таку оцінку.

4.3. Забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Територіальним медичним об’єднанням «ФТИЗІАТРІЯ» у місті Києві на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 4.1, 4.2 цього пункту, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на вул. Львівській, 3, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2. Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі».

Вирішили:

1. Перенести розгляд питання 2 порядку денного «Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі» на наступне засідання комісії.
2. Департаменту економіки та інвестицій розробити проект інвестиційного договору про облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі» з урахуванням, у разі можливості, пропозицій постійної комісії Київської міської ради з питань власності; надати на чергове засідання комісії проект інвестиційного договору та, у разі наявності неврахованих пропозицій постійної комісії Київської міської ради з питань власності, письмове обґрунтування неможливості їх врахування.

3. Про внесення змін до рішення комісії (питання 1.1 протоколу від 25.07.2016 № 86/2016) в частині уточнення назви проекту «Будівництво вежі кругового огляду на території Центрального парку культури і відпочинку
м. Києва».

Вирішили:

1. Внести зміни до рішення комісії (питання 1.1 протоколу від 25.07.2016 № 86/2016), виклавши назву проекту в наступній редакції: «Будівництво вежі кругового огляду на території Хрещатого парку».

4. Про деякі питання підготовки конкурсу із залучення інвестора до реалізації інвестиційного проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва».

Вирішили:

1. Викласти пункт 1 рішення комісії по питанню 1.1. «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту: «Влаштування програмно-технічних комплексів самообслуговування (ПТКС) для закладів охорони здоров’я міста Києва» (протокол від 28.11.2016 № 91/2016) з урахуванням рішення комісії (питання 6 протоколу від 26.12.2016 № 93/2016) у наступній редакції:

«1. Включити до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, інвестиційний проект «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва».

Перелік закладів охорони здоров’я, в яких буде здійснюватися реалізація інвестиційного проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва, визначається Департаментом охорони здоров’я та районними в місті Києві державними адміністраціями.

Департаменту економіки та інвестицій враховувати пропозиції Департаменту охорони здоров’я та районних в місті Києві державних адміністрацій при підготовці проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення інвестиційного проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва» до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, в частині визначення переліку закладів охорони здоров’я, в яких буде здійснюватися реалізація цього інвестиційного проекту».

5. Щодо розірвання інвестиційного договору від 09.11.2012 № 049-13/і/122, укладеного на здійснення заходів з облаштування пішохідних підземних переходів у Печерському та Солом’янському районах міста Києва (Лот 5).

Вирішили:

1. Погодити погашення існуючої заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю «Містер-Клін» до кінця ІІІ кварталу 2017 року (до кінця вересня 2017 року).
2. Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва», комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району» м. Києва, комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них «Магістраль», комунальним підприємством по ремонту та утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» та товариством з обмеженою відповідальністю «Містер-Клін» провести нараду з метою звіряння суми невиконаних інвестором у попередні періоди робіт.
3. Комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва», комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району» м. Києва, комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них «Магістраль», комунальному підприємству по ремонту та утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» та товариству з обмеженою відповідальністю «Містер-Клін» протягом 10 календарних днів з моменту виконання пункту 2 цього рішення розробити графік виконання робіт для погашення існуючої заборгованості до кінця ІІІ кварталу 2017 року (до кінця вересня 2017 року) та подати його до Департаменту економіки та інвестицій.

6. Про зміну площі об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 31.03.2015 № 050-13/і/151 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці у пров. Платонівському у Солом’янському районі м. Києва та подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту.

Вирішили:

1. Погодити зміну площ об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 31.03.2015 № 050-13/і/151 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці у пров. Платонівському у Солом’янському районі м. Києва та подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту на 1 рік.
2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 31.03.2015 № 050-13/і/151 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці у пров. Платонівському у Солом’янському районі м. Києва.

7. Про зміну площ об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва та подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту.

Вирішили:

1. Погодити зміну площ об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 30.12.2014 № 050-13/і/148 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва та подовження терміну проектування, будівництва об’єкту інвестування в цілому, прийняття в експлуатацію та закінчення реалізації інвестиційного проекту на 1 рік.

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» та комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/і/148про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Милославській у Деснянському районі м. Києва.

8. Різне.

Питання для розгляду відсутні.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку