Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 31 березня 2017 року

1.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі».

Вирішили:

1.  Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі».
2.  Визначити замовником реалізації проекту Київську міську клінічну лікарню № 14, замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
3.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво приватного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі», який в тому числі включатиме доручення щодо:

3.1.   Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Київською міською клінічною лікарнею № 14 технічної інвентаризації об’єктів на вул. Зоологічній, 3, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3.2.   Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Київською міською клінічною лікарнею № 14 незалежної оцінки об’єктів на вул. Зоологічній, 3, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та рецензування звіту про таку оцінку.

3.3.   Забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом охорони здоров’я на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 3.1, 3.2 цього пункту, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на вул. Зоологічній, 3, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

1.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво об’єкту громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі».

Вирішили:

1.  Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі».
2.  Визначити замовником реалізації проекту та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».
3.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі», який в тому числі включатиме доручення щодо:

3.1.   Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм» технічної інвентаризації об’єктів на просп. Голосіївському, 116, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм».

3.2.   Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм» незалежної оцінки об’єктів на просп. Голосіївському, 116, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм», та рецензування звіту про таку оцінку.

3.3.   Забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва, Департаментом культури на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 3.1, 3.2 цього пункту, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на просп. Голосіївському, 116, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм».

2. Про розкриття конкурсних пропозицій учасників інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

Вирішили:

1.  Доручити робочій групі оформити протокол розкриття конкурсної пропозиції учасника конкурсу із залучення інвестора до будівництва спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі (Додаток 1).
2.  Доручити робочій групі провести детальне вивчення наданої учасником конкурсу пропозиції та винести її разом із своїми висновками на розгляд чергового засідання Комісії для затвердження результатів конкурсу.

3. Про внесення змін до рішення комісії (питання 3.1 протоколу від 13.02.2017 № 94/2017), в частині переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, за проектом «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».

Вирішили:

1.  Пункт 1 рішення комісії по питанню 3.1 (протокол від 13.02.2017 № 94/2017) викласти у наступній редакції:

«1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві» (Додаток 2)».

4. Про заміну місць розташування деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві, відповідно до інвестиційних договорів від 24.12.2014 № 050-13/і/144, № 050-13/і/146, № 050-13/і/147.

Вирішили:

1.  Погодити заміну місць розташування (адреси та площі) деяких об’єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Додаток 3).
2.  Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з Департаментом промисловості та розвитку підприємництва та публічним акціонерним товариством «Київхліб» розробити та укласти відповідні додаткові угоди до:

2.1.   Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/144 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 1)»;

2.2.   Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/146 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 3)»;

2.3.   Інвестиційного договору від 24.12.2014 №050-13/і/147 «Про створення об'єктів роздрібної торгівлі хлібом та хлібобулочними виробами, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві (Лот 4)».

5. Про розірвання інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050‑13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста».

Вирішили:

Відкласти розгляд питання 5 порядку денного засідання комісії «Про розірвання інвестиційного договору від 02.12.2014 № 050-13/і/143 «Про будівництво Wi-Fi мережі в Київському метрополітені для надання якісних телекомунікаційних послуг жителям та гостям міста» до 1 червня 2017 року.

6. Про внесення змін до проекту «Будівництво закладу громадського харчування на території парку Кіото у Деснянському районі», в частині зміни назви та заміни замовника реалізації проекту.

Вирішили:

1.  Унести зміни в назву проекту, виклавши її в такій редакції «Облаштування пагоди з об’єктами громадського призначення та приміщенням для обслуговування й охорони парку на території парку «Кіото» у Деснянському районі».
2.  Замінити замовника будівництва комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд» на замовника реалізації проекту – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський центр розвитку міського середовища».
3.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.06.2012 № 973 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва закладу громадського харчування на території парку Кіото у Деснянському районі».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку