Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 21 квітня 2017 року

1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова».

Вирішили:

Зняти з розгляду питання 1 «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова» порядку денного засідання комісії з метою його додаткового опрацювання та попереднього у разі необхідності розгляду на постійній комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

2.1. Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі».

Вирішили:

1.  Визнати товариство з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» (ідентифікаційний код – 39910159) переможцем інвестиційного конкурсу по залученню інвесторів до реалізації проекту «Будівництво спортивного комплексу на просп. Генерала Ватутіна у Деснянському районі».
2.  Департаменту економіки та інвестицій звернутися до товариства з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» для отримання уточненого розміру внеску Організатору конкурсу на створення соціальної та інженерно‑транспортної інфраструктури міста Києва, запропонованого компанією в конкурсній пропозиції.
3.  Департаменту економіки та інвестицій після отримання від товариства з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» уточненого розміру внеску Організатору конкурсу на створення соціальної та інженерно‑транспортної інфраструктури міста Києва, запропонованого компанією в конкурсній пропозиції, у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб‑порталі територіальної громади міста Києва відповідного оголошення.
4.  Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – Департаментом освіти і науки, молоді та спору та переможцем конкурсу.

2.2. Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво приватної середньої школи (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі».

Вирішили:

1.  Оголосити конкурс таким, що не відбувся.
2.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку оголосити інвестиційний конкурс по залученню інвестора на умовах, затверджених рішенням комісії від 20.10.2016 (протокол № 89/2016), з урахуванням змін опосередкованої вартості будівництва об’єктів соціального призначення станом на 01.04.2017 згідно з таблицею 5 додатка до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.04.2017 № 7/5-4511 (Додаток 2), зі строком подання конкурсних пропозицій – 30 (тридцять) календарних днів у газеті «Хрещатик» та на Єдиному веб‑порталі територіальної громади міста Києва.

2.3. Про підведення підсумків конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі».

Вирішили:

1.  Визнати товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕЧЕРСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА» (ідентифікаційний код – 30222561) переможцем інвестиційного конкурсу по залученню інвесторів до реалізації проекту «Облаштування футбольного поля із штучного покриття та супутньою спортивною інфраструктурою ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі».
2.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про затвердження переможця конкурсу. Після видання розпорядження забезпечити публікацію в газеті Київської міської ради «Хрещатик» і розміщення на Єдиному веб‑порталі територіальної громади міста Києва відповідного оголошення.
3.  Департаменту економіки та інвестицій забезпечити підготовку та укладення інвестиційного договору із замовником реалізації проекту – управлінням освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, ліцеєм «Голосіївський» № 241 та переможцем конкурсу після набрання чинності рішення суду у справі № 910/6429/17.

3. Про внесення змін до інвестиційного договору від 25.12.2015 № 050-13/і/158 «Про будівництво Wi-Fi мережі в комунальних закладах охорони здоров’я територіальної громади міста Києва для надання послуги доступу до мережі Інтернет» (в частині: заміни адрес або назви установи закладу охорони здоров’я; подовження терміну проведення експертизи та затвердження ПД; погодження тарифу на розміщення складових об’єкта інвестування в закладах охорони здоров’я).

Вирішили:

1.  Погодити внесення змін до додатку 1 до інвестиційного договору від 25.12.2015 № 050-13/і/158 «Про будівництво Wi-Fi мережі в комунальних закладах охорони здоров’я територіальної громади міста Києва для надання послуги доступу до мережі Інтернет» в частині заміни адрес або назви установи закладу охорони здоров’я (Додаток 5).
2.  Погодити подовження терміну проведення експертизи та затвердження проектної документації до 25.12.2017.
3.  Департаменту економіки та інвестицій спільно з Департаментом охорони здоров’я та товариством з обмеженою відповідальністю «Контент Делівері Нетворк» унести відповідні зміни до додатку 1 до Інвестиційного договору та п. 4.9. Інвестиційного договору від 25.12.2015 № 050-13/і/158 «Про будівництво Wi-Fi мережі в комунальних закладах охорони здоров’я територіальної громади міста Києва для надання послуги доступу до мережі Інтернет» шляхом укладання відповідної додаткової угоди.
4.  До моменту затвердження центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування, методики розрахунку відповідної плати, погодити в рамках Інвестиційного договору від 25.12.2015 № 050-13/і/158 «Про будівництво Wi-Fi мережі в комунальних закладах охорони здоров’я територіальної громади міста Києва для надання послуги доступу до мережі Інтернет» тариф у розмірі 10 грн з ПДВ на місяць за один заклад охорони здоров’я, з урахуванням якого буде укладено договір про розміщення складових об’єкта інвестування між товариством з обмеженою відповідальністю «Контент Делівері Нетворк» та комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація».

4. Про розгляд питання відселення Інвестором (ТОВ «ВВ Інвест») мешканців з неприватизованих квартир будинків № № 7-а, 9-б, 9-в на вул. Старовокзальній за умови врахування відповідних витрат Інвестора в рахунок інших зобов’язань Інвестора за укладеними інвестиційними договорами з умовною назвою «Старовокзальний квартал».

Вирішили:

Відкласти розгляд питання 4 порядку денного засідання комісії «Про розгляд питання відселення Інвестором (ТОВ «ВВ Інвест») мешканців з неприватизованих квартир будинків № № 7-а, 9-б, 9-в на вул. Старовокзальній за умови врахування відповідних витрат Інвестора в рахунок інших зобов’язань Інвестора за укладеними інвестиційними договорами з умовною назвою «Старовокзальний квартал» на одне з чергових засідань.

5. Щодо погодження фінансування компанією «Riverside development» робіт з розробки проектно-кошторисної документації з благоустрою Контрактової площі та вул. П. Сагайдачного в Подільському районі.

Вирішили:

1. Погодити фінансування компанією «Riverside development» робіт з розробки проектно-кошторисної документації з благоустрою Контрактової площі та вул. П. Сагайдачного в Подільському районі.
2. У разі необхідності Подільській районній в місті Києві державній адміністрації підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти.

6. Різне. «Обговорення можливості розірвання інвестиційного договору від 30.12.2014 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Здолбунівській (перетин вул. Тепловозної) в Дарницькому районі м. Києва, укладеного між Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), КП «Київське інвестиційне агентство» та КП «Житлоінвестбуд – УКБ»».

Прийняли рішення унести до порядку денного наступного засідання комісії.

Перейти до спискуВерсiя для друку