Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 12 травня 2017 року

Вирішили:

  1. Включити до пункту 6 «Різне» порядку денного засідання комісії питання «Внесення змін до рішення комісії (питання 1.2 протоколу від 31.03.2017 № 96/2017), в частині заміни назви проекту на «Будівництво багатофункціонального об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі».
  2. Затвердити порядок денний засідання комісії за виключенням питання 1 «Щодо розірвання інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/і/149 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Здолбунівській (перетин вул. Тепловозної) в Дарницькому районі м. Києва».

 

2.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі».

Вирішили:

1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі».

2. Визначити замовником реалізації проекту та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

3. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про проведення конкурсу по залученню інвестора до реалізації проекту «Будівництво торгово-розважального комплексу на вул. Мілютенка, 19 у Деснянському районі», який в тому числі включатиме доручення щодо:

3.1. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм» технічної інвентаризації об’єктів на вул. Мілютенка, 19, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм».

3.2. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм» незалежної оцінки об’єктів на вул. Мілютенка, 19, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм», та рецензування звіту про таку оцінку.

3.3. Забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом культури на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до підпунктів 3.1, 3.2 цього пункту, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на вул. Мілютенка, 19, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплені на праві господарського відання за комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм».

4. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» погодити умови конкурсу з Департаментом культури. 

 

2.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Встановлення станцій доочистки питної води для додаткового забезпечення безкоштовною якісною питною водою закладів освіти Оболонського району (Лот 2)».

Вирішили:

1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Встановлення станцій доочистки питної води для додаткового забезпечення безкоштовною якісною питною водою закладів освіти Оболонського району (Лот 2)».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Визначити замовником реалізації проекту управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Визначити замовником підготовчих (передконкурсних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

 

2.3. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування на території Труханового острову міні-комплексу зі спортивним та дитячим майданчиками, кафетерієм та музейною експозицією історії Труханового острову».

Вирішили:

1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування на території Труханового острова міні‑комплексу зі спортивним та дитячим майданчиками, кафетерієм та музейною експозицією історії Труханового острова».

2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

3. Визначити замовником реалізації проекту Центральний парк культури і відпочинку м. Києва.

4. Визначити замовником підготовчих (передконкурсних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

5. Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» врахувати при розробці інвестиційного договору норм щодо можливості розірвання інвестиційного договору з мінімальними втратами для територіальної громади м. Києва у разі реалізації містом комплексного(-их) проекту(-ів) розвитку Труханового острова.

6. Департаменту економіки та інвестицій отримувати поточну інформацію від тимчасової контрольної комісії Київської міської ради перед кожною стадією конкурсу по залученню інвесторів до реалізації проекту «Облаштування на території Труханового острова міні-комплексу зі спортивним та дитячим майданчиками, кафетерієм та музейною експозицією історії Труханового острова».

 

3. Про подальшу реалізацію проекту «Будівництво житлового комплексу з об’єктами громадського та соціального призначення на вул. Військовий проїзд, 6 у Печерському районі».

Вирішили:

1. Виключити проект «Будівництво житлового комплексу з об’єктами громадського та соціального призначення на вул. Військовий проїзд, 6 у Печерському районі» з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

2. Департаменту економіки та інвестицій у разі необхідності підготувати відповідні нормативно-правові акти.

 

4. Про зміну площ об’єкта інвестування за інвестиційним договором від 29.10.2015 № 050-13/і/154 про реконструкцію Київського міського пологового будинку №5 під Перинатальний центр з будівництвом приватного медичного закладу на просп. Червонозоряному, 2.

Вирішили:

1. Погодити зміну площ об’єкта інвестування за Інвестиційним договором від 29.10.2015 № 050-13/і/154 про реконструкцію Київського міського пологового будинку №5 під Перинатальний центр з будівництвом приватного медичного закладу на просп. Червонозоряному, 2.

2. Доручити Департаменту економіки та інвестицій спільно з комунальною організацією «Київський міський пологовий будинок № 5» та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРЕКОТЕХ» розробити та укласти відповідну додаткову угоду до Інвестиційного договору від 29.10.2015 № 050-13/і/154 про реконструкцію Київського міського пологового будинку №5 під Перинатальний центр з будівництвом приватного медичного закладу на просп. Червонозоряному, 2.

 

5. Про можливість залучення Всеукраїнської спілки громадської організації «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» до фінансування робіт, пов’язаних з проектуванням та благоустроєм Труханового острова, в частині створення соціального пляжу та рекреаційної зони для відпочинку та реабілітації людей з інвалідністю та осіб-учасників АТО в затоці «Чорторий» в акваторії річки Дніпро.

Вирішили:

1. Схвалити пропозицію Департаменту містобудування та архітектури щодо залучення Всеукраїнської спілки громадської організації «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» до фінансування робіт, пов’язаних з благоустроєм Труханового острова, в частині створення соціального пляжу та рекреаційної зони для відпочинку та реабілітації людей з інвалідністю та осіб-учасників АТО в затоці «Чорторий» в акваторії річки Дніпро.

2. У разі необхідності Департаменту містобудування та архітектури підготувати відповідний проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про фінансування робіт за залучені кошти.

 

6. Різне. «Внесення змін до рішення комісії (питання 1.2 протоколу від 31.03.2017 № 96/2017), в частині заміни назви проекту на «Будівництво багатофункціонального об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі».

Вирішили:

1. Викласти пункт 1 рішення комісії по питанню 1.2. «Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту: «Будівництво об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі» (протокол від 31.03.2017 № 96/2016) у такій редакції:

«1. Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Будівництво багатофункціонального об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі».

Перейти до спискуВерсiя для друку