Головна  →  Звітність  →  4 липня 2017

Результати аудиту дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню до комунальної власності міста Києва позамайданчикових каналізаційних та водопровідних мереж об’єкту «Будівництво магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва», за рахунок кошторисної вартості яких ТОВ «МІГ-91», керуючись частиною 5 статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста

В ході аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню до комунальної власності міста Києва позамайданчикових каналізаційних та водопровідних мереж об’єкту «Будівництво магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва», за рахунок кошторисної вартості яких ТОВ «МІГ-91», керуючись частиною 5 статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва, встановлено:

1. Фактичну кошторисну вартість виконаних робіт з будівництва позамайданчикових каналізаційних та водопровідних мереж магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва, за актами приймання виконаних будівельних робіт форми №КБ-2в, згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, можна підтвердити на суму 493,325 тис. грн (з ПДВ), або 411,104 тис. грн (без ПДВ), про що зазначено у висновку КП «Київекспертиза» від 22.12.2016 № 070-01/831.

2. Балансова вартість каналізаційних та водопровідних мереж магазину промислових товарів за адресою: вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва, за інформацією, викладеною в листі ТОВ «МІГ-91» від 23.09.2016 № 5 та реєстрів платіжних документів по облаштуванню каналізаційних та водопровідних мереж, складає 1829,589 тис. грн без ПДВ.

3. За інформацією, отриманою листом від 21.11.2016 № 050/08-9659 від Департаменту економіки та інвестицій, станом на 21.11.2016 договори пайової участі з юридичними та/або фізичними особами у зв’язку з новим будівництвом, реконструкцією, реставрацією, капітальним ремонтом об’єктів будівництва магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва не укладалися, пайові кошти на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва до міського бюджету не перераховувалися, довідки про виконання умов пайової участі не надавалися.

 

Рекомендації за результатами аудиту відповідності дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів по зарахуванню до комунальної власності міста Києва позамайданчикових каналізаційних та водопровідних мереж об’єкту «Будівництво магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва», за рахунок кошторисної вартості яких ТОВ «МІГ-91», керуючись частиною 5 статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», претендує на зменшення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Києва 

Керівництву та відповідним службам Департаменту економіки та інвестицій та Департаменту комунальної власності м. Києва при розгляді звернення від ТОВ «МІГ-91»,щодо прийняття до комунальної власності зовнішніх інженерних мереж враховувати результати аудиту, зокрема, в частині підтвердженої висновком КП «Київекспертиза» від 22.12.2016 №070-01/831 кошторисної вартості виконаних робіт з перекладання позамайданчикових інженерних мереж водопроводу та побутової каналізації на загальну суму 493,325 тис. грн (з ПДВ), або 411,104 тис. грн (без ПДВ), під час прийняття рішень дотримуватись вимог законодавства України.

Також, слід звернути увагу на те, що станом на 21.11.2016 договори пайової участі з юридичними та/або фізичними особами у зв’язку з новим будівництвом, реконструкцією, реставрацією, капітальним ремонтом об’єктів будівництва магазину промислових товарів по вул. Малишка, 39 А у Дніпровському районі м. Києва не укладалися, пайові кошти на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва до міського бюджету не перераховувалися, довідки про виконання умов пайової участі не надавалися.

Перейти до спискуВерсiя для друку