Головна  →  Новини  →  8 липня 2017, 19:26

17 постраждалих від вибуху осіб уже готові переселитися в тимчасове житло на Подолі

17 осіб, які постраждали внаслідок вибуху, що стався сьогодні у Голосіївському районі, уже можуть оселитися у тимчасовому житлі, яке надасть КМДА. Про це за результатами інспекції житла, яке проводили спільно з заступником голови КМДА Олександром Спасибко, повідомив перший заступник голови КМДА Генадій Пліс.

Станом на 18:00 на відселення з будинку в гуртожиток Подільського району на вул. Оболонська, 34, погодилися 17 мешканців. Від переселення відмовилися 50 мешканців, 6 людей у роздумах. Житло, яке отримають постраждалі, обладнане необхідною для житла технікою, є посуд, постіль. Переселення можливе одразу ж після того, як спеціалісти МНС дозволять людям забрати з помешкань необхідні їм речі», – розповів Геннадій Пліс.

Що стосується власне вибуху, то зараз, за його словами, там проводяться пошукові роботи 37 річного мешканця квартири на 2-му поверсі.

Нагадаємо, сьогодні у Києві о 13:35  стався вибух у житловому будинку поблизу станції метро «Голосіївська». За попередньою інформацією правоохоронних органів,  у будівлі вибухнув газ. 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку