Головна  →  Новини  →  14 липня 2017, 20:37

Віталій Кличко: «Компанія Doppelmayr вивчає можливість будівництва канатної дороги у Києві»

 

Цього тижня столицю відвідало керівництво австрійської компанії Doppelmayr, яка зацікавлена побудувати у Києві канатну дорогу. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв’ю телеканалу «Київ».

Мер зазначив, що працюючи над розвитком транспортної і туристичної інфраструктури Києва, столична влада, серед іншого, планує побудувати в центральній частині міста канатну дорогу, яка пов’яже ключові туристичні місця.

«Цього тижня до Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка є світовим лідером із будівництва канатних доріг, – зазначив Віталій Кличко. – Те, що високе керівництво приїжджає і показує зацікавленість у проекті, є дуже добрим сигналом. Упевнений, що наступної весни ми зможемо говорити про початок будівництва канатної дороги».

Окрім цього, столична влада планує оновити і київський фунікулер.

«Хочу нагадати, що у минулому році фунікулер перевіз більше одного мільйона пасажирів. Ми плануємо зробити і просторіші вагони, і кондиціонування у них. Фунікулер буде не тільки транспортним засобом, а також – одним із атракціонів, який із задоволенням відвідуватимуть багато киян і гостей нашого міста», – підкреслив Віталій Кличко.

Міський голова наголосив, що серед закордонних інвесторів є зацікавленість інвестицій в Україну та Київ зокрема.

«60% з усіх інвестицій, які були залучені минулого року в Україну, прийшли саме в наше місто. Тобто довіра є, зацікавленість є, і разом із інвесторами, які створюють робочі місця, ми змінюємо наше місто», – сказав Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку