Інформація щодо рішень, прийнятих на засіданні постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва 16 червня 2017 року

Вирішили:

Затвердити порядок денний засідання комісії за виключенням питання 1 «Щодо розірвання інвестиційного договору від 30.12.2014 № 050-13/149 про будівництво житлового будинку з об’єктами господарського та соціально-побутового призначення та підземним паркінгом (з виділенням частки квартир для потерпілих від діяльності ГІБК «Еліта-Центр») на земельній ділянці на вул. Здолбунівській (перетин вул. Тепловозної) в Дарницькому районі м. Києва».

2.1. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Реконструкція громадської вбиральні стаціонарного типу з надбудовою (добудовою) об’єкта громадського призначення на просп. Володимира Маяковського, 58 у Деснянському районі».

Вирішили:

1.  Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Реконструкція громадської вбиральні стаціонарного типу з надбудовою (добудовою) об’єкта громадського призначення на просп. Володимира Маяковського, 58 у Деснянському районі».
2.  Департаменту економіки та інвестицій спільно з Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом житлово-комунальної інфраструктури в установленому порядку розробити проект рішення Київської міської ради про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24.06.2004 № 322/1532 «Про затвердження переліку будинків комунальної власності територіальної громади міста Києва, які підлягають реконструкції або реставрації за залучені кошти».
3.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
4.  Визначити замовником реалізації проекту Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд».
5.  Визначити замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт комунальне підприємств виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.2. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування дорожньої інфраструктури для забезпечення функціонування туристичної мережі прокату електрокарів».

Вирішили:

1.  Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування дорожньої інфраструктури для забезпечення функціонування туристичної мережі прокату електрокарів» (Додаток 1).
2.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
3.  Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство «Київтранспарксервіс».
4.  Визначити замовником підготовчих (передконкурсних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.3. Про включення до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова».

Вирішили:

1.  Включити до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій, проект «Облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова».
2.  Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про включення проекту до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.
3.  Визначити замовником реалізації проекту комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський центр розвитку міського середовища».
4.  Визначити замовником підготовчих (передконкурсних) робіт комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

3. Про розгляд умов інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Будівництво дошкільного навчального закладу на земельній ділянці № 38 у 8 мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі».

Поставлено на голосування питання щодо зміни строку будівництва об’єкта.

Вирішили:

Пункт 2.7. умов конкурсу із залучення інвестора добудівництва дошкільного навчального закладу на земельній ділянці № 38 у 8 мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі у наступні редакції:

«Строк будівництва Об’єкта інвестування повинен бути не більше нормативного, що визначається затвердженою проектною документацією, але не більше 4 (чотирьох) років з моменту державної реєстрації права на Земельну ділянку Замовником».

Поставлено на голосування питання затвердження умов конкурсу з урахуванням зміни строку будівництва об’єкта.

Вирішили:

1.  Затвердити умови конкурсу із залучення інвестора до будівництва дошкільного навчального закладу на земельній ділянці № 38 у 8 мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі (Додаток 2).
2.  Затвердити склад та зміст конкурсної документації:

-інструкції для учасників конкурсу, що складається з двох частин: перша – умови конкурсу, друга – інформація і вимоги щодо порядку оформлення та подання конкурсної пропозиції (Додаток 3);

-форми заявок на участь у конкурсі для фізичних та юридичних осіб (Додаток 4).

3.  Затвердити текст інформаційного оголошення про проведення конкурсу (Додаток 5).
4.  Доручити Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку оголосити конкурс із залучення інвестора зі строком проведення конкурсу – 30 (тридцять) календарних днів у газеті «Хрещатик» та на Єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва.

4. Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво вежі кругового огляду на території Хрещатого парку».

Вирішили:

Перенести розгляд питання 4 порядку денного засідання комісії «Про виключення з переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій, проекту «Будівництво вежі кругового огляду на території Хрещатого парку» на одне з чергових засідань для заслуховування доповіді директора Департаменту містобудування та архітектури Свистунова О.В.

5. Про доповнення рішення комісії щодо послідовності випуску нормативних документів, здійснення інвентаризації та незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, за проектом «Будівництво офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі» (протокол від 22.09.2015 № 77/2015).

Вирішили:

1. Пункт 2 та пункт 3 рішення комісії по питанню 1.3. «Будівництво офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі» (протокол від 22.09.2015 № 77/2015) викласти у наступній редакції:

«2. Департаменту економіки та інвестицій у встановленому порядку розробити проект розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про питання щодо проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі, який в тому числі включатиме доручення щодо:

2.1. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «Фтизіатрія» у місті Києві технічної інвентаризації об’єктів на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

2.2. Забезпечення проведення комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» спільно з Територіальним медичним об’єднанням «Фтизіатрія» у місті Києві незалежної оцінки об’єктів на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та рецензування звіту про таку оцінку.

2.3. Забезпечення підготовки Департаментом економіки та інвестицій спільно з Департаментом комунальної власності м. Києва та Департаментом охорони здоров’я на основі документів (матеріалів), підготовлених відповідно до п. 2.1. та п. 2.2, проекту рішення Київської міської ради про надання дозволу на знесення об’єктів на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».

2. Пункт 4 рішення комісії по питанню 1.3. «Будівництво офісного комплексу з апартаментами на вул. Перспективній, 6 у Печерському районі» (протокол від 22.09.2015 № 77/2015) вважати пунктом 3.

6. Різне

Питання для розгляду відсутні.

Перейти до спискуВерсiя для друку