Головна  →  Новини  →  12 вересня 2017, 18:26

У Київському університеті ім. Б. Грінченка відбудеться відкрита лекція Романа Шеремети «Фактори економічного розвитку»

15 вересня об 11:00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться відкрита лекція «Фактори економічного розвитку» Романа Шеремети – доктора філософії з економіки, професора Школи менеджменту імені Уезерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (Weatherhead School of Management Case Western Reserve University (США).

У рамках лекції буде презентовано книгу: «Реформація. Успіх Європи і шанс для України» (за ред. Романа Шеремети та Ольги Романенко), написану вченими з п’яти країн світу. У книзі проаналізовано причинно-наслідковий зв’язок між Реформацією і подальшим економічним та науковим розвитком країн Європи. Книга присвячена 500-річчю Реформації.

Також Роман Шеремета поділиться секретами покращення рейтингу українських університетів, зокрема розповість про ранжування університетів, журналів і професорів у світі.

Охочих відвідати захід просимо зареєструватись до 13:00 13 вересня.

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 227, Київський університет ім. Б. Грінченка.

Контактна особа: Кузьменко О.М., завідувач НМЦ ДНПП, тел.: 234-41-12, e-mail: o.kuzmenko@kubg.edu.ua.

 

Довідково.

Роман Шеремета – спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор. Він застосовує знання у цих областях у багатьох інших дисциплінах: поведінковій економіці, конфліктології, теорії галузевих ринків, економіці праці й держсектору. Входить до складу редколегії видання «Journal of Economic Behaviour and Organization» із третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide. Кращий науковець України за версією журналу «Forbes» 2015 р.

Перейти до спискуВерсiя для друку