«Агенти змін» проведуть відкриту презентацію результатів досліджень публічного простору адміністративної будівлі на вул. Хрещатик, 36 та прочитають лекції

22 вересня 2016 року, 10:57

23 вересня о 18:30 відбудеться презентація результатів досліджень та рекомендацій щодо реконструкції першого поверху адміністративної будівлі на вул. Хрещатик, 36 і площі перед нею для працівників Київради та КМДА, а також для всіх небайдужих мешканців міста. Дослідники дадуть відповіді на всі запитання слухачів. Вхід на подію вільний.

Крім того, в цей день з 16:00 до 18:30 у Колонній залі КМДА «Агенти змін» прочитають три відкриті лекції з дизайну міського середовища для працівників Київради та КМДА, зацікавлених мешканців та учасників проектного семінару.

Теми лекцій:

— Універсальний дизайн та потреби маломобільних людей, Олена Педай (ГО «ДемАльянс Допомога»).

— Гендерно-чутливий дизайн як інструмент впровадження інклюзивності, Юлія Попова (Фонд імені Гайнріха Бьолля в Україні).

— Human-Centered Design, Юрій Грановський (ГО «Агенти змін»).

 Місце проведення: Колонна зала КМДА, вул. Хрещатик, 36.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13