Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

«Агенти змін» проведуть відкриту презентацію результатів досліджень публічного простору адміністративної будівлі на вул. Хрещатик, 36 та прочитають лекції

22 вересня 2016 року, 10:57

23 вересня о 18:30 відбудеться презентація результатів досліджень та рекомендацій щодо реконструкції першого поверху адміністративної будівлі на вул. Хрещатик, 36 і площі перед нею для працівників Київради та КМДА, а також для всіх небайдужих мешканців міста. Дослідники дадуть відповіді на всі запитання слухачів. Вхід на подію вільний.

Крім того, в цей день з 16:00 до 18:30 у Колонній залі КМДА «Агенти змін» прочитають три відкриті лекції з дизайну міського середовища для працівників Київради та КМДА, зацікавлених мешканців та учасників проектного семінару.

Теми лекцій:

— Універсальний дизайн та потреби маломобільних людей, Олена Педай (ГО «ДемАльянс Допомога»).

— Гендерно-чутливий дизайн як інструмент впровадження інклюзивності, Юлія Попова (Фонд імені Гайнріха Бьолля в Україні).

— Human-Centered Design, Юрій Грановський (ГО «Агенти змін»).

 Місце проведення: Колонна зала КМДА, вул. Хрещатик, 36.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13