Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко зустрівся з мером Єрусалима: «Ми зацікавлені у вашому досвіді залучення високих технологій»

10 лютого 2016 року, 13:37

Київ сьогодні зацікавлений використати досвід Єрусалима у залученні високих технологій і втіленні технологічних проектів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в Ізраїлі під час зустрічі з мером Єрусалима Ніром Баркатом.

«Ми вже почали у Києві запроваджувати систему управління містом «розумне місто». З цією технологією я ознайомлювався, зокрема, і в Ізраїлі, коли був тут півтора роки тому. Тепер нам цікавий і ваш досвід у залученні hi-tech компаній та створенні умов для їх успішної роботи», – підкреслив мер Києва.

Нір Баркат зазначив, що Єрусалим минулого року став одним з найпривабливіших міст світу у залученні компаній, що спеціалізуються на розвитку високих технологій. Бо держава створила для таких компаній сприятливі умови для роботи, зокрема, в оподаткуванні.

«Ми сфокусувалися на залученні hi-tech компаній і розвитку таких проектів, а також на культурі. Сьогодні це у нас працює дуже успішно», – сказав мер Єрусалима.

Віталій Кличко запросив Ніра Барката відвідати з візитом Київ.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13