Головна  →  Новини  →  12 січня 2018, 21:11

Віталій Кличко: «Наша мета - щоби всі відвідувачі Київського зоопарку отримували позитивні емоції»

 

Наразі у Київському зоопарку триває реконструкція, перша черга якої завершиться навесні. І наше завдання – зробити столичний звіринець одним із найкращих у Європі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

«Я поставив перед собою завдання – зробити Київський зоопарк одним із найкращих європейських  звіринців», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що у 2007-му році Київський зоопарк виключили з Європейської  асоціації зоопарків, бо він не відповідав критеріям утримання тварин. Але на сьогодні столичний звіринець вже повернули в лави Асоціації.

«Зараз триває реконструкція зоопарку. Першу чергу ми відкриємо цього року навесні», – зазначив мер.  

«Мені сподобалася фраза директора Берлінського зоопарку, який колись сказав: якщо тварини викликають співчуття у відвідувачів – це не хороший зоопарк. Наша мета – щоби всі відвідувачі Київського зоопарку отримували позитивні емоції. Зараз робимо новий концепт звіринцю з архітекторами з Німеччини і Нідерландів, щоби в ньому не було кліток і був відкритий простір. Тварин від відвідувачів відділятимуть рови, що надаватиме відчуття відкритості та єдиного простору», – розповів Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку