Версія для людей із вадами зору

5 травня у столиці відбудеться урочисте шикування учасників XXVІІІ традиційного Всеукраїнського збору-походу «Козацькими шляхами»

24 квітня 2018 року, 16:33

5 травня о 9:00 на центральній площі парку культури та відпочинку «Перемога» Дніпровського району відбудеться урочисте шикування учасників XXVІІІ традиційного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами» під гаслом: «Привіт, НавколоСвіт!». Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Збір-похід організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Національна Організація Скаутів України» та Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Департаменту освіти, науки, молоді та спорту.

Метою заходу за традицією є виховання патріотизму у дітей та молоді, популяризація безпеки життєдіяльності, пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, підтримка волонтерського руху, творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток молодих мешканців України. А саме цього року кожен учасник зможе ще й поринути у вир пригод та мандрівок, дізнатися про особливості різних країн та тонкощі подорожування.

Таборування триватиме до 9 травня та проходитиме у с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл. Учасниками збору-походу стануть 1000 представників скаутських організацій, делегатів від дитячих та молодіжних громадських організацій, а також організовані групи шкіл, ВНЗ, загони волонтерів.

Окрім киян до заходу приєднаються представники з усіх куточків України, а також великі делегації з Миколаївщини та Київщини, Дніпра, Одеси та Запорізької області. Також у таборуванні візьмуть участь делегації з Білорусі, Польщі, Чехії та Латвії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua