Головна  →  Новини  →  3 червня 2013, 12:03

Чотири міські пляжі отримали паспорти готовності

Чотири міські пляжі отримали паспорти готовності. Про це повідомив генеральний директор комунального підприємства «Плесо» Павло Походій.

Уже можна купатися на пляжах: «Дитячий», «Золотий», «Райдуга» та «Чорторий». На інших пляжах проведено повторний аналіз води. Днями очікується підписання паспортів готовності пляжів «Предемістна слобідка», «Венеція», «Молодіжний» та «Тельбін».

Нагадаємо, що кожен паспорт пляжу погоджується головним державним санітарним лікарем адміністративної території пляжу, представником аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах МНС України, представником територіального органу Міністерства охорони  навколишнього природного середовища України, представником Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки.

Перед погодженням паспорту на кожному пляжі обов’язково проводяться забори зразків поверхневої води, ґрунту та піску, води із фонтанчиків для питної води, для подальших лабораторних досліджень на відповідність їх чинним нормативам. Крім того, перевіряється матеріально-технічне оснащення та кадрова укомплектованість усіх 25 рятувальних постів, а також забезпечення всіма необхідними медикаментами, перев’язувальними матеріалами та дезінфікуючими засобами 23 пунктів надання першої медичної допомоги.

Загалом до літнього відпочинку на воді готується 11 міських пляжів, 14 зон відпочинку біля води та 50 водних об’єктів, у яких не рекомендовано купатися.

Перейти до спискуВерсiя для друку