Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

8-9 травня Київ відзначить День пам’яті та примирення та 72-у річницю з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

03 травня 2017 року, 18:28

Щоб гідно вшанувати подвиг переможців нацизму в Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань 8-9 травня Київ, як і вся Україна, відзначатиме День пам’яті та примирення і 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Згідно з Указом Президента, в усіх районах столиці відбуватимуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи.

4 травня у Колонній залі КМДА відбудеться святкова зустріч керівництва міста з учасниками бойових дій Другої світової війни, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці, для яких передбачені концертна програма та святковий обід.

5 травня у Пуща-Водиці (вул. Ф. Максименка, 26) привітають ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, які перебувають на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни. Їх також привітають концертною програмою та вручать продовольчі набори.

9 травня в Парку Вічної Слави відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата.

У цей же день, 9 травня, у Національному музеї історії України у Другій світовій війні стартують урочистості «Пам’ятаємо – Перемагаємо!» – концертна програма Київського академічного муніципального духового оркестру «Україна – священна земля», церемонія покладання гірлянди Військової Слави до скульптурної композиції «Форсування Дніпра», концертно-тематична програма «Перемога, свята перемога!» за участю представників релігійних громад Києва. Поминальний реквієм «Пам’ять», богослужіння і молебень за мир в Україні проведе Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Відповідні урочистості відбудуться в усіх районах столиці. У навчальних закладах, бібліотеках і музеях за участю ветеранів Другої світової війни та учасників антитерористичної операції пройдуть уроки мужності, концерти, творчі зустрічі з ветеранами, тематичні виставки, конференції, круглі столи, спортивні змагання тощо. У храмах проведуть молебень за мир в Україні та захисників Вітчизни, поминальні богослужіння, присвячені пам᾽яті загиблих.

За інформацією Департаменту соціальної політики, передбачено також заходи щодо поліпшення соціального захисту ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, надання їм необхідної медичної допомоги та матеріальної підтримки.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13