Головна  →  Новини  →  15 липня 2013, 15:09

У Києві презентували програму святкування Дня Незалежності України

З нагоди 22-ї річниці Дня Незалежності України у столиці відбудеться низка святкових заходів. До цікавих та різноманітних активностей долучитися зможе кожен охочий. Програму святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України презентували сьогодні на засіданні організаційного комітету з підготовки відзначення державного свята.

Так, 21 серпня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться урочиста церемонія вручення нагород працівникам підприємств, установ і організацій столиці.

23 серпня о 10:00 біля приміщення Київської міської державної адміністрації та в усіх районах столиці відбудуться урочисті церемонії підняття Державного Прапора України. Під час заходу шістнадцятирічні юнаки і дівчата, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, отримають паспорти громадянина України.

Цього ж дня на Хрещатику відбудеться дитяча святкова програма «Символи Батьківщини руками дитини». У рамках заходу відбудуться майстер-класи, інтерактивні ігри та фотовиставка.

24 серпня протягом дня у столиці відбуватимуться святкові концертні програми, фестивалі, конкурси та показові спортивні змагання. Зокрема, гості та мешканці столиці зможуть взяти участь у карнавальному дійстві «Парад вишиванок 2013». 20 возів з «Диво-птахами», розміром 3х4 метри, у супроводі творчих колективів та делегацій з областей України прямуватимуть від Співочого поля до Майдану Незалежності, де відбуватиметься концертно-конкурсна програма.

Також на Хрещатику відбудуться: Всеукраїнський фестиваль морозива, шостий Всеукраїнський чемпіонат з баскетболу 3х3 «Українська стрітбольна ліга», Фінал змагань з баскетболу 3х3, спортивне автомобільне свято Київського міського автомотоклубу, фестиваль спортивно-сімейного свята «Тато, мама я – спортивна сім’я», Київський спортивний фестиваль «Веселі старти на роликах» та багато іншого.

О 17:00 на Майдані Незалежності розпочнеться вечірня концертна програма за участю естрадних виконавців. Завершиться святкування традиційно – святковим феєрверком о 22:00.

Перейти до спискуВерсiя для друку