Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

10 жовтня в Київській міській державній адміністрації відкриється виставка світлин «Польові портрети»

09 жовтня 2019 року, 16:40

Із 10 до 21 жовтня у вестибюлі Колонної зали Київської міської державної адміністрації триватиме виставка світлин «Польові портрети». Вона представить фотопортрети захисників України, зроблені на локації «0» під час бойових дій на сході України у період з 2015-го до 2019 року.

Автор фотоекспозиції – режисер і журналіст Сергій Пильник. Із кожним воїном, який зображений у світлинах, він познайомився на передовій. Це частина великої кількості світлин, які автор зробив за останні роки. Усі вони стали своєрідною фотозвісткою для рідних військових, які таким чином отримали змогу подивитися в очі своїх синів і доньок, дружин і чоловіків, братів і сестер. Нині Сергій Пильник працює як волонтер.

Виставка світлин триватиме за ініціативою БО «Слава вам захисникам, вдячність вашим сім’ям» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА і постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]