Версія для людей із вадами зору

11-й Київський марафон через карантин відбудеться у форматі онлайн 31 жовтня-1 листопада

20 жовтня 2020 року, 11:35

11-й Київський марафон WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 Online 31 жовтня-1 листопада через пандемію відбудеться у форматі онлайн. Про це повідомила компанія-організатор Run Ukraine.

Формат онлайн-забігів не передбачає масового старту та спільного маршруту. Кожен обиратиме маршрут самостійно, тому 11-й Київський марафон відбудеться без перекриття вулиць.

Реєстрація на марафон досі триває. Наразі зареєструвалися учасники з 37 країн світу. Вони зможуть пробігти різні дистанції залежно від рівня своєї підготовки: 21 км, 10 км або Jaffa Mini Marathon 4,2 км. Для участі в марафоні 31 жовтня-1 листопада необов’язково буде приїжджати до Києва, його можна пробігти практично будь-де.

Тим не менш, у Києві на Трухановому острові у ці дати буде організована стартово-фінішна зона, де київські бігуни зможуть перевдягнутися, залишити речі у камері схову та стартувати під аркою, як у докарантинні часи. Утім, спільного старту не буде, а бігуни дотримуватимуться дистанції та усіх карантинних норм.

Окрім того, у межах заходу відбудуться забіги з собаками PRO PLAN:registered: DOG RUN Online, де учасники зможуть пробігтись разом зі своїми улюбленцями.

Долучитися до забігу і здобути медаль може кожен, незалежно від рівня своєї спортивної підготовки. Усе що потрібно – пройти реєстрацію на сайті марафону, а в день заходу вийти на пробіжку, увімкнувши на телефоні будь-який біговий додаток. Усі бігуни, які подолають дистанцію, здобудуть медалі, які приїдуть до них поштою.

Обрати комфортну для себе дистанцію та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу: https://kyivmarathon.org/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua