Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

16 травня через проведення фестивалю Anne de Kyiv Fest обмежать рух транспорту деякими центральними вулицями

05 травня 2021 року, 16:03

У рамках Днів Європи у Києві 13-16 травня з відбудеться масштабна мистецька подія – Міжнародний фестиваль мистецтв «Anne de Kyiv Fest». Відповідну ініціативу громадської організації «Чотири Королеви» щодо проведення заходу підтримано розпорядженням КМДА № 954.

У зв’язку з проведенням заходу, із 08:00 до 10:00 16 травня обмежать рух транспорту Десятинним провулком, на відрізку вулиці Володимирської (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної), вулицею Десятинною. Також змінить рух громадський транспорт, що курсує вулицями, де триватиме мистецька подія.

Загалом фестиваль охопить Михайлівську площу, Десятинний провулок, відрізок вулиці Володимирської (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної) та вулицю Десятинну. Нагадаємо, що це щорічна мистецька подія, яка славить постать Анни – доньки Ярослава Мудрого, згодом королеви Франції.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]