Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21 та 24 вересня тролейбусний маршрут № 3 курсуватиме зі змінами через дорожні роботи на вул. Митрополита Василя Липківського

20 вересня 2023 року, 18:14

Завтра, 21 вересня, та в неділю, 24 вересня, на вул. Митрополита Василя Липківського між Солом’янською площею та вул. Січеславською тролейбус № 3 не курсуватиме. Про це повідомляють у КП «Київпастранс».

Рух тролейбуса № 3 буде організовано за наступною схемою:

від Залізничного масиву до вул. Солом’янської за власним маршрутом, далі просп. Повітрофлотський – вул. Івана Огієнка – вул. Георгія Кірпи – вул. Січеславська – вул. Гетьмана Павла Скоропадського, далі за власним маршрутом.

Для зручності пасажирів маршруту присвоєний № 3-А.

Зміни в курсування тролейбусного маршруту вносяться через завершальний етап дорожніх робіт на вул. Митрополита Василя Липківського. У ці дні дорожники влаштовуватимуть нижній шар асфальтобетонного покриття на ділянці від вул. Кубанської до вул. Стадіонної.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]