Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

28 серпня у центрі столиці відбудеться забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» (+обмеження руху)

27 серпня 2021 року, 15:09

28 серпня у центрі столиці відбудеться IV всеукраїнський патріотичний забіг із легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». За маршрутом забігу буде обмежено рух транспорту. Підписано відповідне розпорядження КМДА № 1825.

Забіг відбудеться з 09:45 до 14:00 за маршрутом: вулиця Хрещатик (від Алеї Героїв Небесної Сотні) – вулиця Велика Васильківська – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Басейна – вулиця Еспланадна – територія НСК «Олімпійський» – вулиця Саксаганського – вулиця Шота Руставелі – вулиця Басейна – вулиця Павла Скоропадського – вулиця Велика Васильківська – вулиця Хрещатик.

Ініціатором проведення забігу виступила ГО «Славетні епохи України».

За інформацією організаторів, метою забігу є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО, висловлення подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни.

Усі охочі матимуть можливість приєднатися і пробігти 2, 5 або 10 км за будь-кого з українських воїнів, які загинули під час захисту країни на Сході. Участь у заході – безкоштовна.

Цьогорічний забіг проходитиме у столиці та інших містах України.

Довідково.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» започаткував у 2018 році Олег Дурмасенко – батько загиблого героя російсько-української війни. Перший щорічний забіг відбувся 25 серпня 2018 року в Києві. Він зібрав понад 300 учасників, серед яких учасники бойових дій на Сході України, родичі, близькі та побратими загиблих воїнів, представники посольств Великої Британії, військовий аташе посольства США. Спеціально запрошеним гостем забігу був засновник американської організації «Шануй та пам’ятай» і організатор всеамериканського забігу за загиблих воїнів Джордж Лутц.

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» проводиться за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. До Організаційного комітету забігу входять представники ГО «Славетні епохи України», КУ «Київський міський Палац ветеранів», КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО», ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», ГО «Об’єднані війною. 90 батальйон», ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», Київська спілка ветеранів АТО Подільського району, Департамент молоді та спорту КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]