Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 вересня буде змінено маршрут тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н

05 вересня 2019 року, 15:10

Завтра, 6 вересня, буде змінено маршрут тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н. Як повідомили у КП «Київпастранс», це пов’язано із ремонтом контактної мережі тролейбуса на просп. Перемоги та вул. Народного Ополчення.

Із 01:50 до 4:50 рух тролейбусів буде організовано:

  • маршрут № 92Н – від просп.Свободи до вул. Маршала Гречка за власним маршрутом, далі вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський до Севастопольської площі;
  • маршрути №№ 93Н, 94Н – відповідно від просп. Академіка Палладіна та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за власними маршрутами, далі вул. Данила Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Перемоги – б-р Тараса Шевченка, далі за власними маршрутами.

Підприємство перепрошує за незручності.

Нагадаємо, що дізнаватися в режимі реального часу про зміни маршрутів громадського транспорту можна у телеграм-каналі КП «Київпастранс»: https://t.me/kyivpasstrans.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]