Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 липня фасад будівлі КМДА підсвітять кольорами національного прапора Аргентини на честь 205-ї річниці незалежності країни

09 липня 2021 року, 11:25

9 липня о 21:30 фасад будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА) підсвітять кольорами національного прапора Аргентини на честь 205-ї річниці незалежності країни.

Організатором заходу є Посольство Аргентинської Республіки в Україні. Акція матиме музичний супровід – звучатиме гімн Аргентини, а також музика аргентинського композитора Астора П’яццолли.

У заході візьме участь Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні пані Елена Летісія Мікусінскі.

Нагадаємо, що День Незалежності Аргентина традиційно святкує 9 липня. Аргентинці цього дня відзначають незалежність від Королівства Іспанії, яка була проголошена 9 липня 1816 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]