Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Через погодні умови діє тимчасове обмеження в’їзду великогабаритного транспорту до Києва

21 грудня 2021 року, 14:50

Через ускладнення погодних умов у столиці діятиме тимчасове обмеження в’їзду великогабаритного транспорту до Києва. Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обмеження діятиме увечері із 17:00 до 22:00, а також із 07:00 до 10:00 уранці.

Воно дозволить мінімізувати виникнення заторів на автошляхах та забезпечити рух снігоприбиральної техніки.

Обмеження діятиме до покращення погодних умов. Про зняття обмеження буде повідомлено окремо.

Просимо водіїв великогабаритного транспорту врахувати цю інформацію та заздалегідь формувати свої маршрути.

Також міська влада звертається до водіїв із проханням не користуватися особистим авто під час снігопаду та за можливості надавати перевагу громадському транспорту, а також не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Автомобілі, що заважатимуть роботі спецтехніки, будуть евакуйовані.

Нагадаємо, що від початку опадів у столиці до роботи задіяли близько 5000 працівників комунальних служб. Також наслідки снігопаду долали понад 600 одиниць техніки. До прибирання були залучені – 385 одиниць техніки КК «Київавтодор», 82 одиниці техніки КП УЗН та 140 одиниць техніки керуючих компаній районів. Використали майже 3 тисячі тонн піщано-соляної суміші.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]