Версія для людей з порушеннями зору
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Портал Послуг
Версія для людей з порушеннями зору

Департамент промисловості постійно передає продукти для штабів підтримки, які розгортають біля будинків, пошкоджених під час обстрілів

02 грудня 2025 року, 14:45

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА на постійній основі передає Червоному Хресту продукти харчування та іншу гуманітарну допомогу. Ці ресурси спрямовують до штабів підтримки, які районні державні адміністрації спільно з волонтерами оперативно розгортають на місцях після російських обстрілів Києва. У таких пунктах мешканці, що постраждали внаслідок атак, можуть швидко отримати необхідну допомогу.

Основну частину продуктів, які надходять до Департаменту, надає відповідальний київський бізнес. Завдяки такій партнерській підтримці та налагодженій взаємодії між міською владою, волонтерськими організаціями та підприємцями вдається своєчасно забезпечувати людей товарами першої необхідності.

«У такий складний час важливо діяти спільно. Ми вдячні бізнесу за постійну допомогу та внесок у спільну справу. Лише об’єднавши зусилля влади, підприємців і волонтерських організацій, ми можемо ефективно підтримувати громадян, які постраждали від обстрілів», – зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков.

До складу гуманітарної допомоги зазвичай входять чай, кава, печиво, цукор, одноразовий посуд та інші базові продукти, необхідні для оперативної підтримки людей, які через ворожі удари тимчасово втратили доступ до своїх осель.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]