Версія для людей із вадами зору

Департамент земельних ресурсів закликає землекористувачів своєчасно вносити плату за землю та погасити наявні борги

11 жовтня 2018 року, 14:59

Столичних землекористувачів закликають своєчасно вносити плату за землю та погасити наявні борги. Відповідну роз’яснювальну кампанію розпочав Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Зокрема, боржникам почали направляти листи із зазначенням суми боргу та реквізитами для його сплати. У Департаменті закликають погасити заборгованість у 30-денний термін із дня отримання листа та наголошують, що вказані кошти надходять до бюджету міста Києва та використовуються на потреби киян.

Про сплату коштів за користування земельною ділянкою просять повідомити письмово з наданням підтверджувальних платіжних документів на адресу Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА): 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 32-А або електронною поштою: dzr@kmda.gov.ua.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua