Версія для людей із вадами зору

Директорів спортивних шкіл, де виявили багатотисячні втрати, звільнять – Геннадій Пліс

24 травня 2016 року, 16:07

Керівники двох спортивних шкіл – «Сюїта» та «Лідер», де аудит виявив втрати на понад 700 тис. грн за 2012-2014 роки, мають бути звільнені. Відповідне доручення під час робочої наради дав перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. За його словами, наступний крок – повний внутрішній контроль усіх існуючих шкіл для недопущення такої ситуації у інших спортивних школах Києва.

«Факти перевірки встановили, що впродовж понад двох років спортшколи тримали на роботі та платили зарплатню людям, які навіть не проживали в Україні. І стаж, і гроші нараховували без будь-яких документів, без підстав – це підтвердили результати перехресної перевірки. Нагадаю, що це грубе порушення діючого законодавства», – каже перший заступник голови КМДА.

Геннадій Пліс дав доручення вибірково провести аудит і перевірку дитячих спортивних закладів.

 «Якщо бодай де ситуація повториться – відповідальності не уникнути не лише керівникам навчальних закладів, але й відповідальним особам вище», – наголосив Геннадій Пліс.

Разом із тим він запевняє, що міська влада всіляко сприятиме розвитку спортивних шкіл.

«Питання доцільності існування таких шкіл взагалі не розглядається. Вони потрібні, вони доцільні. Ми говоримо лише про безпідставне використання коштів, службову недбалість. Школи існуватимуть, і навіть більше – ми відкриватимемо нові. Але це означає, що контроль за їхньою діяльністю буде посилений, адже спортивні заклади мають працювати на благо всіх киян, а не на підставних осіб, знайомих із директоратом», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, що сума, яка витрачається на утримання однієї спортшколи, – близько 2 млн грн. Усього в Києві нараховується понад 80 спортивних шкіл.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua