Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дітей запрошують на Ольжин острів на водні походи з клубом «ІСКРА» від табору «Робінзон»

11 липня 2019 року, 13:00

Департамент молоді та спорту спільно з автором проекту Миколою Масловським розпочали реалізацію проекту-переможця Громадського бюджету на 2019 рік – «Дитячі водні походи з клубом «ІСКРА» від табору «Робінзон».

Відвідати Ольжин острів запрошують усіх охочих.

На учасників чекатиме надзвичайно цікава подорож, а саме: водний перехід до Ольжиної затоки, переправа до затоки «Загиблих дерев» та колонії гніздівель чапель, водний похід до острова Жуків, полуденок на «материку» біля гирла річки Віта, відвідини Козачого острову, водний перехід до проток та островів на півдні Конча-Заспи з межею траси на м. Козин санаторію «Жовтень»; робота тематичних майданчиків: «Тарзан», «Робін Гуд», медицина, плавання, вітрила, туристичні навички, «Школа виживання», вивчення острову, веслування, «туристична їдальня», 5-разове харчування та багато іншого.

Табір працює до 20 липня 2019 року.

Контактний телефон: 067-929-87-16 (Сергій Михайлович Масловський).

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua