Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на вулиці Крушельницької, 1/5 виділено кошти з резервного фонду міського бюджету

21 серпня 2020 року, 15:56

Для реалізації повного комплексу заходів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру в житловому будинку № 1/5 на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі виділено кошти з резервного фонду столичного бюджету. Згідно із розпорядженням КМДА № 1232, розпорядником цих коштів визначено Департамент будівництва та житлового забезпечення.

Як повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту, перед демонтажем будинку на вул. Соломії Крущельницької, 1/5, в якому стався вибух 21 червня, саму будівлю потрібно зміцнити, аби процес демонтажу не загрожував новим обваленням.

Наразі фахівці Науково-дослідного проєктного інституту будівельного виробництва розробляють проєкт для зміцнення цієї споруди. Паралельно триває процес створення кріплення для неї. Усередину утвореного провалу вставлятимуть металеві конструкції, за допомогою яких підіпруть 9-й і 10-й поверхи. Також буде встановлено наскрізну металеву балку, якою зафіксують аварійні плити, бо вони можуть випасти з боку двору.

«Керівництво міста поставило завдання повністю розібрати постраждалий від вибуху будинок до початку опалювального сезону. Тому після того як його укріплять, одразу розпочнеться винос особистих речей мешканців із квартир. Коли вони заберуть своє майно, почнемо розбирати будівлю. Наразі за її станом постійно стежать співробітники будівельної лабораторії, вони періодично приїжджають на місце і перевіряють поставлені маяки, які проводять усі необхідні виміри. Поки, за їхніми даними, будівля не руйнується, всі показники в межах норми», – зазначив начальник Управління з питань цивільного захисту Роман Ткачук.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]