Версія для людей із вадами зору

Для учасників АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату створять сучасний ефективний Центр нейрореабілітації

11 травня 2021 року, 14:54

Для розміщення Центру нейрореабілітації учасників АТО передбачено реконструкцію будівель Київської міської клінічної лікарні № 11 із добудовою додаткового корпусу на вул. Рогозівській, 6. Відповідний проект затверджено розпорядженням КМДА № 1059.

Зокрема, сучасний ефективний Центр нейрореабілітації надаватиме реабілітаційну допомогу учасникам АТО з ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату.

Проект реконструкції затверджено з урахуванням позитивного експертного звіту товариства з обмеженою відповідальністю «Українська будівельно-технічна експертиза». Роботи триватимуть без повного призупинення використання приміщень та будівель Київської міської клінічної лікарні №11 за функціональним призначенням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua