Версія для людей із вадами зору

До роковин Чорнобильської трагедії житло від Києва отримали 8 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (+фото)

23 квітня 2019 року, 15:34

Із нагоди 33-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС вісім учасників ліквідації аварії отримали житло у столичній новобудові. Це квартири різного метражу у багатоповерхівці, будівництво якої завершують у Голосіївському районі Києва.

Сертифікати на квартири, яких чекали 24 роки ліквідатори I категорії, вручила особисто заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

«Я була ще маленькою, коли сталася аварія, але дуже добре пам’ятаю це горе. Дякую всім вам за те, що ми вижили, ми виросли і маємо можливість виховувати дітей», – зазначила Марина Хонда на початку зустрічі, що відбулася у приміщенні міської адміністрації.

За словами заступника голови КМДА, на сьогодні у черзі на житло залишається більше 1000 чорнобильців, утім міська влада робить все для того, аби скорочувати цю чергу, а також чергу на житло інших пільгових категорій киян.

Ліквідатори, які отримали житло від Києва до роковин аварії, – це 3 чоловіків і 5 жінок похилого віку. Усі вони з різних причин були в епіцентрі техногенної катастрофи впродовж перших 15 днів, коли зруйнований 4-й енергоблок АЕС сіяв навколо вбивчі дози опромінення.

У спеціальній черзі на квартири учасники ліквідації аварії були з 1995 року. Вони отримали 1-, 2-, 3-кімнатні квартири у новобудові на вулиці Метеорологічній, повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда. Вона зазначила, що будинок зведено у живописній зоні міста, неподалік парку «Феофанія».

За проектом забудовника, вже до кінця цього року будинок буде здано в експлуатацію.

Вручення сертифікатів на квартири чорнобильцям

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua