Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

До уваги киян: хворі на розсіяний склероз безвідмовно отримують консультацію та необхідні ліки у Київській міській клінічній лікарні № 4 – Валентина Гінзбург

13 березня 2022 року, 15:20

Пацієнти, які хворіють на розсіяний склероз та знаходяться у м. Києві, можуть отримати консультацію а також необхідні ліки в Київській міській клінічній лікарні №4. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«Для цього необхідно звернутися до приймального відділення закладу, який розташований за адресою вул. Солом‘янська, 17. При собі необхідно мати паспорт», - наголосила Валентина Гінзбург.

Також директорка профільного Департаменту запевнила, що наразі запас ліків для цієї категорії пацієнтів є сталим, таким, що забезпечує безперебійне лікування.

Крім того, хворим гарантовано госпіталізацію за показами. Також організоване онлайн-консультування. Телефон для довідок: 044-249-78-56.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]