Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

До уваги водіїв! На примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик запрацював тимчасовий наземний пішохідний перехід зі світлофором

25 квітня 2017 року, 12:31

Звертаємо увагу водіїв, що на примикання вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Хрещатик у столиці запрацював світлофорний об’єкт, яким регулюється два наземні пішохідні переходи.

«Двоє наземних пішохідних переходів облаштовано на час реконструкції підземного, що є частиною інвестиційних обов’язків, які взяли на себе власники торгового центру «ЦУМ» при його реконструкції. На цей час ми проведемо експеримент – чи вплинуть наземні переходи на рух автотранспорту, які будуть відгуки громадськості. Якщо вони будуть позитивними – буде розглянуто питання, аби залишити ці наземні переходи й надалі», – зазначив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Співробітники Центру вдосконалення організації дорожнього руху та його безпеки КП «Київдорсервіс» змінили схему організації дорожнього руху на цьому перехресті для організації наземних пішохідних переходів. Зокрема, встановлено додатковий світлофор для автомобілів, що здійснюють поворот направо з вулиці Богдана Хмельницького на вулицю Хрещатик (раніше рух регулювався знаками); у напрямку Європейської площі до змін рух на Хрещатику через перехрестя був завжди дозволений, після змін запроваджено фазу, коли він зупиняється для пропуску пішоходів.

Також нанесено дорожню розмітку жовтого кольору (тимчасова) та розмітку острівця безпеки шириною в одну смугу руху – за рахунок того, що з двох лівих смуг руху перед перехрестям в напрямку від Бессарабської площі здійснюється лише лівий поворот на вулицю Богдана Хмельницького.

«Роботи з реконструкції переходу триватимуть понад два місяці, протягом яких ми спостерігатимемо за рухом транспорту. На частину цього терміну припаде перекриття руху Хрещатиком на час «Євробачення», з 25 квітня до 18 травня, коли чимало водіїв оминатимуть це перехрестя. Однак після цього за звичного завантаження відбудуться заміри потоків і спостереження за можливими ускладненнями руху», – зауважив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній.

Наземні пішохідні переходи також роблять доступним міський простір для людей із обмеженими фізичними можливостями. Ще до запуску переходів, Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна асамблея інвалідів України» своїм листом на ім’я Київського міського голови Віталія Кличка висловила подяку за облаштування наземних пішохідних переходів на перехресті вулиць Хрещатик і Богдана Хмельницького

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua