Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожники та спецтехніка готові до погіршення погодних умов: дощ, який синоптики прогнозують пообіді, увечері може перейти в мокрий сніг

16 листопада 2022 року, 14:24

Протягом дня у столиці очікується погіршення погодних умов. Дощ, який синоптики прогнозують пообіді, увечері може перейти в мокрий сніг. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Дорожники перебувають на посиленому чергуванні й готові будь-якої миті виїхати на вулиці. Зокрема підготовлено до роботи 525 одиниць основної і додаткової техніки КК «Київавтодор», яка готова боротися з ожеледицею і прибирати наслідки опадів.

Нагадуємо водіям про необхідність якомога швидше змінити гуму на машинах. А під час снігопадів, які прогнозують цього тижня, – не користуватись автомобілями і не створювати затори. Адже у заторах зупиняється й дорожня техніка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]