Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Дорожньо-будівельний сезон у розпалі: у столиці на всіх об’єктах капітального та середнього ремонту тривають роботи (+фото)

14 липня 2021 року, 13:54

Дорожньо-будівельний сезон у розпалі і на всіх об’єктах капітального та середнього ремонту тривають роботи. Як інформує КК «Київавтодор», на вул. Милославській та на проспекті Степана Бандери дорожники влаштовують тротуари та велодоріжки.

На вулиці Івана Франка триває демонтаж старих підземних комунікацій та сходів. Роботи продовжуються на вулиці Андріївській, там влаштовують покриття з гранітної бруківки.

Особлива увага приділена штучним спорудам. Ремонти тривають на 2-х шляхопроводах на вул. Льва Толстого, Новокостянтинівському шляхопроводі, шляхопроводах біля залізничної станції «Зеніт», шляхопроводі на вул. Сержа Лифаря над трамвайними коліями, на шляхопроводі на перетині Кільцевої дороги і просп. Леся Курбаса тощо.

Також не припиняються роботи на об’єктах поточного середнього ремонту, зокрема на вулицях: Ялтинській, Волинській, Осиповського, Турівській, Генерала Алмазова, Трьохсвятительській, Чоколівському бульварі, проспектах Маяковського, Академіка Корольова та інших.

Ремонт доріг у столиці (14 липня)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]