Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ефективне післявоєнне відновлення може бути тільки у співпраці влади, бізнесу та громадськості – Марина Хонда

30 вересня 2022 року, 10:36

Перші дні повномасштабного вторгнення росії продемонстрували: спільними зусиллями всіх верств суспільства можна зупинити та перемогти агресора, навіть якщо його сили набагато переважають. Таке єднання влади, бізнесу та громадськості буде ефективним і для післявоєнної відбудови. Про це під час форуму «Від стійкості до відновлення: ключова роль громадянського суспільства України» заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У перші дні повномасштабної війни все суспільство об’єдналося перед спільною загрозою. Величезна кількість громадських організацій та представників бізнесу була задіяна для евакуації людей і забезпечення продуктами соціально незахищених мешканців. Так само частина бізнесу забезпечувала потреби ТРО і Збройних Сил України. Волонтери робили неймовірне для забезпечення наших захисників. Тоді вся країна стала єдиним механізмом, який працював заради однієї мети – зупинити агресора. І нам це вдалося! Тож ми повинні зберегти нашу єдність і надалі. Адже ефективно відновити нашу країну можна буде тільки так само – в тісній співпраці влади, громадських організацій і представників бізнесу», – сказала Марина Хонда.

Нагадаємо, що завдяки співпраці міської влади, громадських організацій та АТ «Укрзалізниця» до країн Європи було евакуйовано близько 7000 осіб із малозахищених верств населення. Це особи та діти з інвалідністю, багатодітні родини, літні люди, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування.

Також, завдяки домовленостям міської влади та литовського фонду Food for Ukraine, Київ отримав 64 фури гуманітарного вантажу, який було розподілено між тими, хто найбільше цього потребував. Поставки від фонду продовжуються і станом на сьогодні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]