Версія для людей із вадами зору

Олександр Густєлєв: Екватор дорожнього сезону – у режимі 24/7 триває будівництво, реконструкція та ремонт об’єктів дорожньої інфраструктури (+фото)

27 липня 2021 року, 16:02

На сьогодні масштабні роботи тривають на вулицях Милославській, Чорнобильській, Андріївській, ділянці автошляху Т-10-27, просп. Бандери, Пейзажній алеї, Індустріальному та Новокостянтинівському шляхопроводах, 2-х шляхопроводах на вул. Льва Толстого. Також у цілодобовому режимі триває будівництво Подільського мостового переходу та реконструкція Великої Кільцевої дороги на ділянці від просп. Маршала Рокоссовського до вул. Богатирської з будівництвом транспортної розв’язки в різних рівнях. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«На Подільському мостовому переході триває демонтаж тимчасових монтажних опор балки жорсткості та монтаж деформаційних швів аркового мосту через р. Дніпро. Також проводяться роботи з розширення вул. Набережно-Хрещатицької на ділянці від вул. Хорива до вул. Верхній Вал, нанесення гідроізоляції тротуарів прогонової будови мостової частини заїзду на Подільський мостовий перехід із вул. Набережно-Хрещатицької в районі вул. Верхній/Нижній Вал та прогонової будови автопроїзду естакади на Рибальському півострові. Триває монтаж шумозахисної та бар’єрної огорож естакади на Рибальському півострові та лівоповоротного з’їзду з мостового переходу на вул. Набережно-Рибальську, розпочато роботи з будівництва дороги від транспортної розв’язки на перетині вул. Бальзака та просп. Шухевича до Подільського мостового переходу», – поінформував Олександр Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, щоденні зміни відбуваються на об’єктах реконструкції та капітального ремонту. Так, на завершальному етапі капітальні ремонти просп. Степана Бандери і вул. Милославської. На просп. Степана Бандери вже повністю завершено влаштування нового асфальтового покриття проїжджої частини. Загалом на магістралі влаштовано майже 150 тис. кв. м щебенево-мастикового асфальтобетону. І нині облаштовують тротуари й велодоріжки. Найближчим часом нанесуть дорожню розмітку.

Нове мощення тротуарів й велодоріжки з’являються на вул. Милославській. Пішохідну зону розширюють. Загальна площа оновлених тротуарів на вулиці складатиме майже 8000 кв. м, велодоріжок – близько 4000 кв. м. На проїжджій частині вже влаштовано нижні шари покриття на всій довжині ділянки, яку ремонтують.

«Кардинально оновлюється ділянка Кільцевої дороги (автошлях Т-10-27), переданий на баланс столиці минулого року. На вихідних на ділянці від Одеської площі до вул. Луценка вже влаштували 22 тис. кв. м нового дорожнього одягу. Важливо, що в рамках ремонту автошляху облаштовують новий колектор дощової каналізації, що допоможе уникнути у майбутньому підтоплень магістралі. У рамках капітального ремонту також будуть оновлені тротуари, облаштовані велодоріжки, встановлені система освітлення та шумозахисні екрани», – сказав Олександр Густєлєв.

Як повідомив заступник голови КМДА, оновлюють трамвайні колії на Індустріальному шляхопроводі. Уже встановили нові рейки. Їх заливають полімерами і епоксидною смолою, аби було менше вібрацій і шуму від проїзду вагонів.

Роботи з реконструкції та капітального ремонту продовжуються на вулицях Чорнобильській, Андріївській, Пейзажній алеї, Івана Франка, штучних спорудах – Новокостянтинівському шляхопроводі, 2-х шляхопроводах на вул. Льва Толстого, мосту через р. Либідь на Видубичах та інших об’єктах.

«Також в усіх районах столиці тривають роботи з поточного середнього ремонту. Дорожники вже завершили роботи на 26 об’єктах, зокрема на вулицях Ялтинській, Тимірязєвській, Якуба Коласа, Славгородській, Будівельників, Генерала Алмазова, Чоколівському бульварі, проспектах Шухевича і Миру тощо. На 21 об’єкті роботи тривають. А до кінця року кількість об’єктів, відремонтованих поточним середнім ремонтом зросте до 65», – наголосив Олександр Густєлєв.

Ремонт доріг у столиці (27 липня)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua